...

Kokį domeną registruoti?

Žinių bazė

2013.03.03

Planuoju vykdyti veiklą Lietuvoje ir ES. Užsiimsiu logotipų kūrimo paslaugų pardavimu. Patarkite man dėl domeno registracijos. Kokią galūnę man rinktis .eu, .com, .lt ar kitą. Kokia yra pasiteisinusi praktika? Gal turite kokių statistinių duomenų bei pavyzdžių?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-03-03 19:35

Pagal nurodyta rinką, kurioje siūlysite savo paslaugas Jums tiktų .EU domenas. Tačiau paprastai kompanijos norėdamos apsaugoti savo prekinį ženklą užregistruoja...

Publikavimo data: 2013-03-03 19:35

Pagal nurodyta rinką, kurioje siūlysite savo paslaugas Jums tiktų .EU domenas. Tačiau paprastai kompanijos norėdamos apsaugoti savo prekinį ženklą užregistruoja jį su populiariausiomis domenų galūnėmis. Pagrindiniu pasirinkdamos vieną kurį domeną, o kitus tiesiog peradresuoja į pagrindinį ar tam tikros kalbos svetainės versiją. Taigi, jei biudžetas leis, registruokite visus tris domenus. Jei galite registruoti tik vieną, svetainei skirtai Lietuvos bei Europos rinkai rekomenduoju rinktis .eu domeną.

Pagal registracijų skaičių pasaulyje pats populiariausias .com, skaičiuojama apie 107 710 994 registracijų, .eu užregistruota 3 725 922, o .lt – 154 899.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.