...

Sostinės centre atsidarys nauja moderni bendradarbystės erdvė

Verslas

2024.02.29

Autorius: bzn start

Temos: , .

Sostinės centre atsidarys nauja moderni bendradarbystės erdvė

Indrek Hääl, Workland įkūrėjas ir v aldybos pirmininkas // Įmonės archyvo nuotr.

„Workland“, pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių operatorius Baltijos šalyse ir Suomijoje, plečia savo tinklą regione ir Vilniuje atidarys dar vieną centrą – „Workland Flow“. Artimiausiuose įmonės planuose – ir po naują centrą Rygoje bei Taline, kurie padidins „Workland“ portfelį daugiau nei 800 darbo vietų. 

„Augant modernių biurų sprendimų paklausai, mūsų įsipareigojimas atliepti šiuos besikeičiančius poreikius išlieka tvirtas. Po strateginio žingsnio į Suomiją, matome poreikį plėsti pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių infrastruktūrą ir Baltijos šalyse. Be „Workland Flow“ atidarymo Vilniuje šį rugsėjį, 2024-aisiais  taip pat plečiame savo tinklą Taline ir Rygoje“, – komentuoja Indrek Hääl, „Workland“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas.

Pasak I. Hääl, kaštai, energetinis efektyvumas bei gebėjimas greitai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių šiandien yra vieni pagrindinių tiek mažų ir vidutinių įmonių, tiek tarptautinių korporacijų rūpesčių. Be to, auganti tokių temų kaip ilgaamžiškumas svarba skatina darbdavius prioretizuoti jų komandos gerovę ir atliepti šiuos poreikius darbo erdvėje.

Daugiafunkciniai verslo centrai

Workland Flow bendradarbystės erdvės vizualizacija

Workland Flow bendradarbystės erdvės vizualizacija

 

„Eika Development“ vystomas „Flow“ verslo centras, įsikūręs Lvivo gatvėje 21A, prie pat Konstitucijos prospekto, yra vienas naujausių Vilniaus centrinio verslo rajono komercinio nekilnojamojo turto objektų, duris jis atvėrė 2024 metais. Šį biurų kompleksą, pastatytą pagal BREEAM standartus, sudaro du atskiri pastatai, kurių bendras plotas siekia 15 000 kvadratinių metrų. Pastatas pasižymi daugybe patogumų, tarp kurių  –  lauko terasos, restoranas, druskos ir masažo kambariai, kavos baras, dviračių taisykla, saugykla, automobilių stovėjimo vietos ir transporto dalijimosi paslaugos.

„Workland“ biurų centras rinkai pasiūlys apie  2 000 kvadratinių metrų pilnai aptarnaujamų biurų, posėdžių salių ir bendradarbystės erdvių. Šios patalpos bus prieinamos ir trumpalaikės nuomos sutartims, pradedant nuo vienos dienos, ne tik ilgalaikei nuomai, kaip įprasta daugelyje biurų pastatų, esančių centriniame verslo rajone.

Flow verslo centras

Flow verslo centras

Biuro nuomos erdvės siūlo ir bendruomenės naudą

Workland Flow“ pasiūlys daugiau nei 200 pilnai aptarnaujamų darbo vietų privačiuose biuruose, pritaikytų įvairaus dydžio komandoms, nuo 2 iki 8 vietų. Kiekvienas biuras – su langais, daug natūralios šviesos, kai kurie – su panoraminiais Vilniaus centro ir senamiesčio vaizdais. Centre taip pat bus įrengtos telefonų būdelės, virtuvė, stilingos bendrosios erdvės poilsiui, darbui, susitikimams – visa  tai yra būtini modernios, palankios darbo aplinkos komponentai. Jau nekalbant apie bendruomenės renginius ir iniciatyvas, seminarus ir kitas dalijimosi žiniomis formas bei verslo kontaktų tinklo plėtrą mūsų bendruomenės nariams“, – komentuoja Laura Panovienė, „Workland“ vadovė Lietuvoje.

„Workland Group“ yra tarptautinis pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių tinklas, turintis 16 centrų Baltijos šalyse ir Suomijoje – penkis Vilniuje, vieną Kaune, du Rygoje, penkis Taline, du Helsinkyje ir vieną Espoo mieste, Suomijoje. „Workland“ misija – lanksčiomis sąlygomis teikti įkvepiančias darbo vietas, kurias papildytų profesionalios paslaugos ir palaikanti bendruomenė, skatinanti verslo augimą. „Workland“ akcininkai yra privataus kapitalo investuotojas „BaltCap“ kartu su įmonės įkūrėju ir valdyba.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.