...

Kontaktavimas su didmenininkais

Žinių bazė

2021.09.30

Laba diena,

Noriu pasiteirauti, kokiu būdu geriausia kontaktuoti su didmenininkais, kai dar nesame atidarę e-parduotuvės, įregistravę veiklos, tačiau norime gauti visą aktualią informaciją (produktų kainas, pristatymo kainas ir terminus ir kt.) ir pasirinkti tinkamiausią didmenininką?

Daugumoje didmenininkų svetainių reikalinga registracija suvedant savo įmonės reikalingus duomenis, kad būtų galima matyti didmenines kainas. Tačiau kaip tokiu atveju geriausia susisiekti su didmenininkais, jei dar  nesi pradėjęs veiklos, neturi nei pavadinimo, nei svetainės, nei kitų duomenų, reikalingų registracijai?
Kiek teko domėtis, žinau, kad JAV yra išduodamas perpardavimo sertifikatas (resale sertificate), kuris leidžia įsigyti prekes didmeninėmis kainomis.

Ar reiktų susikurti būsimos e-parduotuvės el. paštą, kad nereikėtų rašyti iš asmeninio ir tokiu būdu pradėti kontaktuoti? Kaip geriau prisistatyti komunikuojant el. paštu, kai dar nesi pradėjęs veiklos ir neturi patirties šiame versle?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.