...

Lietuvos startuolis tarp sparčiausiai augančių Europos įmonių

Verslas

2024.03.05

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Lietuvos startuolis tarp sparčiausiai augančių Europos įmonių

„Omnisend“  vadovas R. Laurinavičius // Manto Gudzinevičiiaus nuotr.

Šį penktadienį tarptautinis verslo leidinys „Financial Times“ paskelbė sparčiausiai augančias Europos įmonės. Tarp jų pateko ir Lietuvos startuolis „Omnisend“ – tai jau trečias kartas, kai įmonė susilaukia tokio pripažinimo reitinge, vertinančiame finansinius duomenis.

 TOP1000 sąraše „Omnisend“ užima 270 vietą. 2021 m. įmonė buvo 87, prieš dvejus metus – 77 vietoje.

 Pasak įmonės vadovo Ryčio Laurinavičiaus, pastarieji keleri metai priminė amerikietiškus kalnelius, tačiau surinkta profesionalų komanda užtikrino kuriamo produkto aktualumą ir augantį klientų ratą.

 Fokusas į kliento vertę padėjo išlaikyti augimą

„Smarkiai ūgtelėjome COVID19 pandemijos metu, kai daugelyje pasaulio šalių buvo įvesti judėjimo apribojimai ir suklestėjo el. prekyba. Mūsų paslaugos tapo itin aktualios, nes vystome platformą, padedančią šiems verslams. Vėliau, el. prekybos augimui praradus audringą augimą, mes sugebėjome išlaikyti itin gerus plėtros rezultatus, visų pirma dėl to, kad fokusuojamės į klientui kuriamą vertę”, – teigia „Omnisend“  vadovas R. Laurinavičius.

 Bendrovė vysto tiesioginės rinkodaros platformą, leidžiančią smulkiems ir vidutiniams verslams automatizuoti el. laiškų ir SMS siuntimą. Klientams suteikiama prieiga prie paprasto naudoti, daugelį integracijų su kitomis programomis turinčio ir efektyvią analizę siūlančio įrankio. Platforma naudojasi per 100 tūkst. el. prekybos verslų iš 130 šalių, dauguma klientų yra JAV.

Įtrauktas į  perspektyviausių startuolių sąrašą

„Omnisend“ yra vienas nedaugelio startuolių Lietuvoje, sėkmingai veikiančių be išorinių investicijų. Asociacija „Unicorns Lithuania“ šiemet „Omnisend“ įtraukė į perspektyviausių šalies startuolių 12-uką, 2022 m. įmonė pelnė „Metų startuolio“ titulą „Startup Lithuania“ ir Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamuose apdovanojimuose.

 JAV ir Lietuvoje biurus turinčioje įmonėje dirba beveik 200 žmonių. Pagrindiniai „Omnisend“ biurai įsikūrę Vilniuje ir Kaune. Lietuvoje esančios įmonės pajamos 2022 m. augo daugiau kaip 56 proc. iki beveik 21 mln. eurų, konsoliduotos visos grupės pajamos buvo 31 mln. eurų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.