...

Pajamos iš užsienio gyvenant Lietuvoje

Žinių bazė

2023.03.18

Sveiki,
Jau kelis metus gaunu pajamas iš užsienio. Esu YouTube kūrėjas ir mano profesijai labai sunku rasti informacijos, pajamos yra gaunamos už viso pasaulio (apie 50% iš JAV). Uždarbis apie 70 000 per metus. Moku PSD, VSD ir GPM taip lyg pajamos būtų iš Lietuvos ir norėjau paklausti ar yra kokių lengvatų? Visgi pajamos ne iš Lietuvos.
Ačiū

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Marcišauskas

Filmuoju ir mokau kurti turinį / Turinioakademija.lt

Publikavimo data: 2023-09-04 10:38

Džiaugiuosi, kad pavyksta tiek uždirbti su nuosavu kanalu ar kanalais. Visgi tai reiškia, kad papuolate į aukščiausią mokesčių lygį. Pirmiausia...

Publikavimo data: 2023-09-04 10:38

Džiaugiuosi, kad pavyksta tiek uždirbti su nuosavu kanalu ar kanalais. Visgi tai reiškia, kad papuolate į aukščiausią mokesčių lygį. Pirmiausia pažiūrėkite ar nesate dvigubai apmokestinami iš JAV ir užpildykite atitinkamas formas Google - https://support.google.com/youtube/answer/10391362?hl=en Lietuvoje kaip suprantu verčiatės ind. veikla. Tuomet svarbu pasižiūrėti, ar jūsų išlaidos skirtos kanalams viršija 30% pajamų dydžio. Galbūt nuomuojatės kameras, studiją ar perkate montavimo paslaugas. Visas jas įtraukite į išlaidas. Taip sumažinsite pelną ir mokesčius. Uždirbant tiek per metus rekomenduočiau taip pat perkelti pajamas į įmonę (pvz MB arba UAB) ir pasisamdyti buhalterį. Padės susitvarkyti su mokesčiais ir auginti verslą išsimokant sau reikalingą pinigų sumą per mėnesį.

Ekspertai

Linas Marcišauskas

Linas Marcišauskas

Filmuoju ir mokau kurti turinį / Turinioakademija.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.