...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Seller Fest Baltics – Amazon

Įvykęs renginis

Seller Fest Baltics – Amazon

Premium

,

“Seller Fest Baltics” – tai tarptautinė dviejų dienų konferencija bei mokymai “Amazon FBA” pardavėjams. Renginio metu “Amazon” pardavėjams bus suteiktos vertingos žinios įvairiomis temomis. Čia susitiksite su e. prekybos profesionalais iš 3 Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos, taip pat ir kitų Europos šalių bei JAV. Renginys vyks ANGLŲ kalba. Oficiali renginio svetainė: https://sellerfest.com/baltics/ […]

Kaina: 249.00

Renginio aprašymas:

"Seller Fest Baltics" - tai tarptautinė dviejų dienų konferencija bei mokymai "Amazon FBA" pardavėjams. Renginio metu "Amazon" pardavėjams bus suteiktos vertingos žinios įvairiomis temomis. Čia susitiksite su e. prekybos profesionalais iš 3 Baltijos šalių - Lietuvos, Latvijos ir Estijos, taip pat ir kitų Europos šalių bei JAV.

Renginys vyks ANGLŲ kalba.

Oficiali renginio svetainė: https://sellerfest.com/baltics/

Kam skirtas SELLER FEST BALTICS?

Renginys skirtas skirtingo lygio "Amazon" pardavėjams. Pradedantieji sužinos daug naudingų patarimų ir rekomendacijų, o patyrę pardavėjai galės užmegzti ryšius su kitais bendraminčiais bei tarptautiniais ekspertais.

Apie organizatorių:

2016 m. "Orange Klik" pradėjo organizuoti virtualius renginius "Amazon" FBA pardavėjams tam, jog padėtų jiems pasinaudoti klestinčiomis Šiaurės Amerikos ir Europos e. prekybos rinkomis. Nuo 2019 m. "Orange Klik" komanda surengė 8 asmenines konferencijas 5 skirtingose lokacijose: "European Seller Conference" Prahoje, "PPC Congress" Amsterdame, "Orange Klik Barcamp" Lisabonoje ir "Seller Fest" renginius, skirtus vietos pardavėjų bendruomenėms Izraelyje ir Lietuvoje.

Renginio partneriai

- Inovacijų Agentūra. Tai Lietuvos verslo inovacijų, verslumo ir eksporto skatinimo partneris, veikiantis kaip nacionalinė inovacijų ekosistemos platforma.
- WePack.lt puikiai supranta, kuo gyvena dropshipperiai ir elektroninių parduotuvių savininkai ir kaip jiems svarbu greitai gauti ir pristatyti užsakymus. WePack prioritetas - puikus klientų aptarnavimas ir siuntų bei užsakymų pristatymo greitis.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.