...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Gauk verslo konsultantą  savo verslui!

Įvykęs renginis

Gauk verslo konsultantą savo verslui!

Premium

,

Inovacijų agentūra kviečia verslininkus nemokamai gauti individualizuotas verslo konsultacijas rinkodaros, pardavimų, skaitmeninės verslo transformacijos, finansų, teisės ir žalinimo klausimais. Kiekvienam verslo atstovui bus sudarytas jo konkrečius poreikius atitinkantis, iki 20 val. apimties konsultacijų planas.

Kaina: Nemokamai

  • 2023-09-08/2023-11-06
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Kaip pasinaudoti paslauga?

Apgalvokite, kokios tematikos konsultacijos Jums reikalingos
Verslo konsultantai konsultuos šiomis temomis: finansai ir teisė, pardavimai, rinkodara ir verslo strategija, verslo transformacija ir žalinimas.  Apgalvokite ir pasirinkite vieną jums aktualiausią konsultacijų temą, kurią turėsite nurodyti pildydami registracijos formą. Šio puslapio apačioje galite susipažinti su konkrečių konsultacijų temų atstovais.

Prisijunkite

Norėdami gauti pasirinktos temos verslo konsultacijas, prisijunkite prie „Verslininko kortelės“ platformos. Prisijungimas į šią platformą vyksta per Elektroninių valdžios vartų portalą. Čia rasite išsamią prisijungimo instrukciją.

Užpildykite registracijos formą

Prisijungę prie „Verslininko kortelės“ platformos matysite registracijos formą, kurioje turėsite pateikti informaciją apie savo įmonę, aprašyti, kokios konsultacijos Jums reikalingos bei įkelti šiuos dokumentus – vienos įmonės deklaraciją ir verslo diagnostikos rezultatus.

Suderinkite konsultacijų planą

Po registracijos patvirtinimo su Jumis susisieks  verslo konsultantas. Pagal Jūsų registracijos formoje pateiktą informaciją ir išsakytus lūkesčius, konsultantas sudarys 20 val. konsultacijų planą. Su konsultantu galėsite susiderinti Jums patogų konsultacijų laiką . Viską informaciją matysite savo „Verslininko kortelės“ paskyroje.

Konsultuokitės ir auginkite savo verslą!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.