...

Noriu užsiimti kavos prekyba automobilyje

Žinių bazė

2023.03.10

Neturiu patirties su verslu, bet ilgus metus dirbau aptarnavimo srityje, todėl maždaug galiu įsivaizduoti, kaip vyksta pats darbas.  Nuo ko pradėti kavos verslą automobilyje ir kokios yra finansavimo galimybės?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Marcišauskas

Filmuoju ir mokau kurti turinį / Turinioakademija.lt

Publikavimo data: 2023-09-04 10:33

Pirmiausia reikėtų nuo ūkinės veiklos įteisinimo. Pradžioje užteks verslo liudijimo, norint pasitikrinti ar veikla apsimoka (jeigu dirbsite pats/pati). Galima dirbti...

Publikavimo data: 2023-09-04 10:33

Pirmiausia reikėtų nuo ūkinės veiklos įteisinimo. Pradžioje užteks verslo liudijimo, norint pasitikrinti ar veikla apsimoka (jeigu dirbsite pats/pati). Galima dirbti su ind. veikla, buhalterija intensyvesnė, bet tuo pačiu galima geriau valdyti verslo išlaidas. Yra įmonės, kurios siūlo įrengtus kavos automobilius pirkti arba nuomuotis, pirma sezoną galima būtų pasinuomuoti. Norėdami pradėti kavos prekybą, privalote gauti Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą iš VMVT. Prieš kreipdamiesi, apgalvokite savo veiklos smulkmenas, įskaitant kavos tiekimo būdą ir įrangą. Rekomenduojame pasitarti su VMVT specialistais dėl detalių, ir nurodykite kur ir kaip planuojate pardavinėti kavą (daugiau informacijos - https://www.vmvt.lt/maisto-sauga/verslui/dokumentai-pradedant-veikla?language=lt) Be to, reikalingas leidimas prekiauti viešosiose vietose ar renginiuose, kurį išduoda atitinkamos savivaldybės ar renginių organizatoriai. Šis leidimas yra būtinas vykdant veiklą nurodytose vietose. Sėkmės!

Ekspertai

Linas Marcišauskas

Linas Marcišauskas

Filmuoju ir mokau kurti turinį / Turinioakademija.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.