...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Small talk: kaip užmegzti tikrą pokalbį

Įvykęs renginis

Small talk: kaip užmegzti tikrą pokalbį

Premium

,

Kviečiame į renginį skirtą “small talk” ir ryšių mezgimui, tinklaveikai (angl. networking). Nuo ko nebanaliai pradėti pokalbį su nepažįstamu žmogumi? Kaip laisviau jaustis pirmojo kontakto metu? Kaip kalbėtis ne paviršutiniškai, o iš tikrųjų? Kaip atrasti abiems pusėms vertingų temų? Šie ir kiti klausimai kyla daugeliui žmonių, kurie nesijaučia patogiai įvairiuose susitikimuose, renginiuose ir kitose networking’o […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-12-0717:30-19:30
  • Saulėtekio Tech Parkas
  • Bilietai: Nemokamai
  • sigita@ssmtp.lt

Renginio aprašymas:

Kviečiame į renginį skirtą “small talk” ir ryšių mezgimui, tinklaveikai (angl. networking). Nuo ko nebanaliai pradėti pokalbį su nepažįstamu žmogumi? Kaip laisviau jaustis pirmojo kontakto metu? Kaip kalbėtis ne paviršutiniškai, o iš tikrųjų? Kaip atrasti abiems pusėms vertingų temų?

Šie ir kiti klausimai kyla daugeliui žmonių, kurie nesijaučia patogiai įvairiuose susitikimuose, renginiuose ir kitose networking’o situacijose. Taigi šioje praktinėje paskaitoje aptarsime būdus, padedančius kurti autentišką ryšį su žmogumi nuo pirmųjų pokalbio žodžių, o kai kuriuos čia pat išbandysime ir praktiškai.

Paskaitą veda:

Viktorija Matusevičiūtė – komunikacijos ir kūrybinio mąstymo mokymų trenerė, OVC Consulting partnerė ir konsultantė, knygos apie darbą su grupėmis „Dėmesio, grupė!“ (2014) bendraautorė, organizacijų psichologė.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.