...

Samsung Neo QLED televizoriai – naujausios technologijos, kurių trokšta vartotojai savo namuose

Verslas

2022.07.26

Autorius: bzn start

Temos: .

Samsung Neo QLED televizoriai – naujausios technologijos, kurių trokšta vartotojai savo namuose

Samsung Neo QLED Shutterstock nuotr.

Televizorių pasaulyje ne visada aišku, ką reiškia tam tikri pavadinimai, kuo jie skiriasi nuo kitų gamintojų įrenginių. Pavyzdžiui, 2021 metais pasirodė Samsung televizoriai, pavadinti Neo QLED. Ar jie iš tikrųjų geresni nei įprasti Samsung QLED televizoriai ir ar verta į juos investuoti?

Visi TV pavadinimai susiję su įdiegtomis technologijomis

Neo reiškia „naujas“, o QLED yra Quantum dot LED trumpinys. Samsung QLED televizoriai yra įvairių dydžių nanokristalai, kurie veikiami šviesos išgauna skirtingas spalvas. Šie Samsung televizoriai suteikia grynesnes spalvas, padeda pasiekti didesnį ryškumą ir platesnę spalvų gamą. Samsung Neo QLED televizoriuose taip pat yra daug šviesos diodų, naudojamų foniniame apšvietime. Naudojant šį apšvietimą, Samsung televizoriai gali pagerinti juodą spalvą ir didesnį ryškumą.

Kuo skiriasi Neo QLED ir QLED? Žinoma, Samsung Neo QLED ir QLED televizoriai skiriasi. Ir tai ne tik apšvietimas. Naujuose Samsung televizoriuose yra pažangios funkcijos, kurias turi tik aukščiausios klasės Samsung televizoriai.

Kiekviena technologija leidžia pasiekti dar geresnį vaizdą ir garsą

Qled neo samsung geriausi televizoriaiBe LED foninio apšvietimo, Samsung televizoriuose įdiegta Quantum Matrix technologija, kuri kontroliuoja šviesos diodų ryškumą, ir Neo Quantum AI procesorius. Procesorius naudoja neuroninius tinklus ir dirbtinį intelektą, kad įvertintų, kurią vaizdo dalį ir kaip patobulinti. Taip pat kokybiškas garsas. Kai kuriuose naujesniuose Samsung televizoriuose yra Dolby Atmos garsiakalbiai, kurie padeda sustiprinti garsą virš televizoriaus. Samsung QLED televizoriai turi keletą šių funkcijų versijų, tačiau jos nėra tokios geros.

O svarbiausia – naujuose Samsung televizoriuose yra One Connect sistema. Atskiras įrenginys, kuriame yra visos jungtys ir televizoriaus procesorius. Tačiau tokią sistemą siūlo tik Samsung 8K televizoriai ir flagmanai 4K televizoriai.

Ar pirkti naujus Samsung televizorius priklauso tik nuo jūsų ir ar norite už tai mokėti. Samsung Neo QLED televizoriai buvo sukurti siekiant parodyti aukščiausios klasės televizorių našumą, o „įprasti“ Samsung QLED televizoriai yra pigesni ir nenusileidžia kokybei.

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.