...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

„Shared Mission“ programa

Įvykęs renginis

„Shared Mission“ programa

Premium

,

Šiuo metu vyksta atranka į „Sorainen“ organizuojamą „Shared Mission“ programą, kurios dalyviams (kurių dauguma yra inovatyvūs startuoliai) skiriame nemokamas teisines ir mokesčių konsultacijas. Šių metų „Shared Mission“ programos tema – inovatyvūs ir tvarūs energetikos sprendimai, bet į šį kriterijų žiūrime labai lanksčiai. Bet kokie inovatyvūs projektai, susiję su energijos taupymu ir tvarios energetikos propagavimu yra […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-04-25
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Šiuo metu vyksta atranka į „Sorainen“ organizuojamą „Shared Mission“ programą, kurios dalyviams (kurių dauguma yra inovatyvūs startuoliai) skiriame nemokamas teisines ir mokesčių konsultacijas.

Šių metų „Shared Mission“ programos tema – inovatyvūs ir tvarūs energetikos sprendimai, bet į šį kriterijų žiūrime labai lanksčiai. Bet kokie inovatyvūs projektai, susiję su energijos taupymu ir tvarios energetikos propagavimu yra tinkami kandidatai dalyvauti programoje. Aplikuoti gali ir su energetikos tema nesusiję startuoliai, vystantys inovatyvius ir visuomenei vertę kuriančius sprendimus.

Bendrai misijai ir kitoms pro bono iniciatyvoms „Sorainen“  kasmet skiria per 100 000 EUR.

Daugiau informacijos apie „Shared Mission“  „Sorainen“puslapyje.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.