...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Sanglaudos politikos fondų galimybės Lietuvoje

Įvykęs renginis

Sanglaudos politikos fondų galimybės Lietuvoje

Premium

,

CIVITTA maloniai kviečia Jus į info sesiją ir kontaktų užmezgimo renginį, kurio metu sužinosite apie šiuo metu aktualias „Sanglaudos politikos fondų galimybes Lietuvoje”. Pirmojoje renginio dalyje turėsite galimybę daugiau sužinoti apie Sanglaudos politiką, remiamus projektus, bei akcentuosime šiuo metu aktualius kvietimus Lietuvoje, kuriuos rekomenduojame apsvarstyti. Antrojoje renginio dalyje turėsite progą susipažinti su kitais renginio dalyviais, […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

CIVITTA maloniai kviečia Jus į info sesiją ir kontaktų užmezgimo renginį, kurio metu sužinosite apie šiuo metu aktualias „Sanglaudos politikos fondų galimybes Lietuvoje”.

Pirmojoje renginio dalyje turėsite galimybę daugiau sužinoti apie Sanglaudos politiką, remiamus projektus, bei akcentuosime šiuo metu aktualius kvietimus Lietuvoje, kuriuos rekomenduojame apsvarstyti.
Antrojoje renginio dalyje turėsite progą susipažinti su kitais renginio dalyviais, padiskutuoti apie aktualius kvietimus bei užduoti norimus klausimus. Be to, mėgausitės skaniais užkandžiais ir gėrimais, kuriais bus pasirūpinta, kuriant malonią ir neformalią atmosferą.

Renginio programa:

14:30 Atidarymas (Justė Pačkauskaitė, CIVITTA)
14:40 Įžvalgos bendradarbiaujant su verslu
15:10 Pramonės skaitmenizavimo indeksas 2023: ką sako diagnozė? (Paulius Skačkauskas, VILNIUS TECH)
15:30 Praktiniai patarimai siekiantiems finansinės paramos: kaip pataikyti į dešimtuką (Artūras Jakubavičius, LIC Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas)
15:50 Pranešimas apie šiuo metu aktualius kvietimus, bei atsakymai į dalyvių klausimus (Auksė Statauskienė, CIVITTA)
16:10 Neformali renginio dalis

Renginys yra atviras ir nemokamas, tačiau yra reikalinga registracija. Registracija atvira iki Sausio 30 dienos.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.