...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Lietuvos švariųjų technologijų rinka 2022

Įvykęs renginis

Lietuvos švariųjų technologijų rinka 2022

Premium

,

Kaip atrodė Lietuvos švariųjų technologijų (cleantech) rinka 2022 metais? Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas pristatys Lietuvos švariųjų technologijų rinkos tyrimo rezultatus ir pristatys svečius iš švariųjų technologijų srities. Renginyje sužinosite apie šios rinkos augimo dinamiką, ryškiausias bendroves ir svarbiausius sektorius, pritrauktas investicijas. Taip pat kalbėsime ir apie didžiausius iššūkius, kurie stabdo greitesnį šio sektoriaus […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-03-0110:00
  • Rockit Vilnius renginių salė
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Kaip atrodė Lietuvos švariųjų technologijų (cleantech) rinka 2022 metais?

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas pristatys Lietuvos švariųjų technologijų rinkos tyrimo rezultatus ir pristatys svečius iš švariųjų technologijų srities.

Renginyje sužinosite apie šios rinkos augimo dinamiką, ryškiausias bendroves ir svarbiausius sektorius, pritrauktas investicijas. Taip pat kalbėsime ir apie didžiausius iššūkius, kurie stabdo greitesnį šio sektoriaus augimą.

Per pastaruosius 5 m. Lietuvos švariųjų technologijų (cleantech) rinka patyrė didelį augimą. Lietuvos švariųjų technologijų sektorius pirmauja savo dydžiu ir apimtimis Baltijos šalyse, tačiau nepaisant to, jame yra ir trūkumų, daugiausiai pritraukiant ir skatinant investicijas, sudarant palankesnes sąlygas kurtis šios srities bendrovėms, kuriant palankesnę reguliacinę aplinką ir t.t.

PROGRAMA:
- Lietuvos švariųjų technologijų rinkos pristatymas. Laima Balčiūnė, Saulėtekio Tech Parkas
- Globalios cleantech galimybės ir iššūkiai. Rokas Pečiulaitis, Contrarian Ventures.
- 100% švarios pramonės filosofija. SoliTek atvejis. Vilius Aleknavičius, SoliTek.
- Lietuvos elektrinio transporto sėkmės istorija. Laurynas Jokužis, Elinta Motors.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.