...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kūrybinių industrijų konferencija WHAT’S NEXT? 2014

Įvykęs renginis

Kūrybinių industrijų konferencija WHAT’S NEXT? 2014

,

WHAT’S NEXT? (Kas toliau?) – vienintelė tarptautinė dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija Baltijos šalyse, jungianti vizualiąją kultūrą, verslą ir technologijas. Jos metu bus pristatytos temos apie inovacijas, tendencijas bei kūrybiškumą, ir kaip sukurti tai, ko dar nėra. Tikslas – pateikti atsakymus į klausimą, kas toliau? Kiti konferencijos tikslai – rasti kuo daugiau būdų, kaip skatinti […]

Kaina: 60.00

  • 2014-10-17/2014-10-1812:00/23:59
  • Vilnius
  • Bilietai: 60.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

WHAT’S NEXT? (Kas toliau?) – vienintelė tarptautinė dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija Baltijos šalyse, jungianti vizualiąją kultūrą, verslą ir technologijas. Jos metu bus pristatytos temos apie inovacijas, tendencijas bei kūrybiškumą, ir kaip sukurti tai, ko dar nėra. Tikslas – pateikti atsakymus į klausimą, kas toliau?

Kiti konferencijos tikslai – rasti kuo daugiau būdų, kaip skatinti verslumą kūryboje ir kūrybiškumą versle. Pirmoji tarptautinė kūrybinių industrijų konferencija „WHAT’S NEXT?“ 2013 m. buvo miesto festivalio „Loftas Fest“ dalimi ir susilaukė didelio dėmesio iš Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos bei lankytojų.

2014 m. „WHAT’S NEXT?“ tampa savarankišku dviejų dienų tarptautiniu kūrybinių industrijų renginiu su stipria, daug daugiau nei pernai veiklos ir lektorių įtraukiančia programa, kūrybinėmis dirbtuvėmis su reklamos mokyklos „The Atomic Garden Vilnius“ svečiais iš užsienio , kontaktų muge, didžiausia vienos dienos dizaino muge ir baigiamąja švente “WHAT’S AFTER?”.

Dviejų dienų įvykyje kartu su dizaino, technologijų inovacijų, verslo, reklamos, mados, architektūros, fotografijos profesionalais iš užsienio ir Lietuvos sudalyvausim trijose konferencijos lygiuose: išgirsim, išmoksim ir į(si)kvėpsim.

Konferencijos pranešėjai: Bartholot (The Mushroom Company, Vokietija), Cristoffer & Kaisa Lekos (Kaisa & Christoffer Leka, Suomija), Rutger Slump (De Baak, Olandija), Gonzalo Figari (D6, Ispanija), Marga Lainez (Mao ThinkTank Creativo, Ispanija), Tomas Ramanauskas (New! agency), Austėja Landsbergienė (Vaikystės Sodas), Arminas Ragauskas (KTU), Saulius Jovaišas (SJ Solutions), Rimantas Stanevičius (Milk agency), Lemon Labs, Mantas Velykis (AD McCann Vilnius), Edvardas Kavarskas, Robertas Jucaitis (dizainologija.lt), Vilnius Temperature (vilniustemperature.lt), Evaldas Česnavičius (Black Pixels), Dalius Drevinskas ir Andrejus Kurkinas (Terrier), Martynas Birškys (DaDaDa studio/BBDO Ukraine), Ignas Kozlovas, Deimantė Bulbenkaitė (Spintos guru)

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.