Noriu plėtoti naują verslą per karantiną

Žinių bazė

2020.04.23

Šiuo metu mano veikla uždaryta, tačiau turiu idėją, kaip pradėti naują veiklą. Tai susiję su paslaugomis sutvarkant, apželdinant, pasodinant gėles ar kitaip sutvarkant sodą. Noriu sukurti minimalią platformą, kur suburti žmones, kurie gali padėti tai padaryti. Platforma būtų skirta tik šiai paslaugai. Nes yra daug žmonių, kurie neturi diplomo, bet turi didelės patirties ką sodinti, kaip želdinti, kaip prižiūrėti ir t. t. Planuoju apjungti ir smulkius gėlių augalų augintojus, kurie norėtų parduoti, bet neturi didelių šiltnamių. Tai padėtų  ne tik papildomai uždirbti, bet ir išspręsti problemą žmonių, kurie nori prieinamos kainos, kokybiškų paslaugų. Ar tokiam versliukui parengus verslo planą, galėčiau gauti paskolą? Ir kaip greitai ir kokie būtų reikalavimai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2020-05-29 13:00

Sveiki, rekomenduoju su verslo planu kreiptis į Kredito uniją, kurioje galėtumėte pasinaudoti Verslumo skatinimo programa. Plačiau: https://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/ Pasikreipus į Kredito...

Publikavimo data: 2020-05-29 13:00

Sveiki, rekomenduoju su verslo planu kreiptis į Kredito uniją, kurioje galėtumėte pasinaudoti Verslumo skatinimo programa. Plačiau: https://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/ Pasikreipus į Kredito uniją jums išsamiai papasakos kokie galimi terminai ir sąlygos.

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.