Diana Kačanauskaitė

Nuotolinių pardavimų Luminor verslo klientams skyriaus vadovė / „Luminor”

Diana yra orientuota į pardavimus ir verslo plėtrą, pasitelkiant modernius ir inovatyvius sprendimo būdus. Finansiniame sektoriuje dirba virš 7 metų, todėl sukaupusi neįkainojamos patirties dirbant su Lietuvos verslais. Pagrindinės konsultavimo sirtys: verslo plėtra su finansinio partnerio pagalba, darbas su komanda ir partneriais siekiant efektyvaus ir pelną generuojančio sprendimo.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.10

Jau šeštus metus vystau profesionalias rebilitacines paslaugas, asmenines treniruotes, kurios padeda atsistatyti po traumos. Sekasi veikla labai gerai, norisi plėstis ir planuoju nuomuotis naujas patalpas. Toms patalpoms yra poreikis remontui, įrengimui ir kai kurios įrangos užpirkimui, taip pat įrangos nuotoliniams užsiėmimas ar treniruotėms, konsultacijoms. Reikalinga paskola. Kokie žingsniai ir galimybės būtų?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.04

11 metų vystau interjero paslaugų verslą. Patirties sukaupusi tikrai daug, o ir pajamos nuolat auga bei pelnas. Planuoju verslą praplėsti, pastiprinti ir esančią svetainę bei sukurti analogą užsienio rinkai, siūlant nuotolines paslaugas. Tam reikėtų finanasavimo. Kokios būtų galimybės ir kokius rezultatus žiūrėsite, kokie reikalavimai, kaip paskaičiuosite galimą paskolos sumą?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.09.30

Planuojame atidaryti savo online parduotuvę Lenkijoje. Tam reikalingos investicijos. Iš savų pinigų galime prisidėti apie 25 %. Turime pasirengę verslo plėtros planą, komunikacijos strategiją. Daug konusltavomės su tuo, kas jau dirba toje rinkoje. Patys rinkoje irgi ne naujokai, tiekiame saugius sprendimus, kad viskas ką reikia spausti ar atidaryti būtų išspręsta kitaip, kuo mažiau prisilietimų. Tai […]

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.