Diana Kačanauskaitė

Nuotolinių pardavimų Luminor verslo klientams skyriaus vadovė / „Luminor”

Diana yra orientuota į pardavimus ir verslo plėtrą, pasitelkiant modernius ir inovatyvius sprendimo būdus. Finansiniame sektoriuje dirba virš 7 metų, todėl sukaupusi neįkainojamos patirties dirbant su Lietuvos verslais. Pagrindinės konsultavimo sirtys: verslo plėtra su finansinio partnerio pagalba, darbas su komanda ir partneriais siekiant efektyvaus ir pelną generuojančio sprendimo.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.09.30

Planuojame atidaryti savo online parduotuvę Lenkijoje. Tam reikalingos investicijos. Iš savų pinigų galime prisidėti apie 25 %. Turime pasirengę verslo plėtros planą, komunikacijos strategiją. Daug konusltavomės su tuo, kas jau dirba toje rinkoje. Patys rinkoje irgi ne naujokai, tiekiame saugius sprendimus, kad viskas ką reikia spausti ar atidaryti būtų išspręsta kitaip, kuo mažiau prisilietimų. Tai […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.07.13

Sveiki, planuoju įgyvendinti sumanytą verslo idėją per minios finansavimo platformą (kickstarter.com). Būtų minimali investicija, kuri padės prasitetstuoti ar idėja turi paklausą ar ne. Turiu tam pusė reikiamos sumos, ar kitą sumos dalį apie 10 tūkst. įmanoma pasiskolinti? Kokie būtų reikalavimai? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.07.07

Gaminame kosmetikos produkciją Lietuvoje. Per pandemiją krito mūsų pardavimai apie 15 proc., tačiau tai susiiję su Rusijos rinka. Ten eksportavom dalį produkcijos į prekybos centrus. Norime plėstis į Skandinavijos rinką, tam žinoma reikia finansavimo. Kokios galimybės gauti ir kaip įvertinti Skandinavijos rinkų potencialą?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.