...

Verslo vakarėlis sugrįžta: naudingos pažintys ir sėkmės receptai

Verslas

2020.06.10

Autorius: Reda Aleliūnaitė

Temos: .

Verslo vakarėlis sugrįžta: naudingos pažintys ir sėkmės receptai

Živilė Glaveckaitė Žmonės foto/Greta Skaraitienė

Birželio 18 d. sugrįžta jau tradiciniu tapęs renginys „Network Party“, kurį organizuoja „bzn start“, Nr. 1 žinių centras augančiam verslui. Verslo vakarėlyje susirinks įvairių sričių ekspertų būrys, galėsiantis atsakyti į dalyvių klausimus ir dalintis patirtimi.

Verslo pažinčių plėtimas neformalioje aplinkoje

Atslūgus viruso grėsmei, tampa svarbu pasidžiaugti galimybe susitikti visiems vienoje vietoje ir užmegzti naujus ar sutvirtinti senus kontaktus. Renginys „Network Party“ kviečia dalyvius susitikti neformalioje aplinkoje, aptarti verslo klausimus ir dalintis žiniomis.

Vieno iš renginio partnerių banko „Luminor“ Nuotolinių pardavimų verslo klientams skyriaus vadovė Diana Kačanauskaitė teigia, kad pasaulis keičiasi ir šiuo metu ypač naudinga pasidalinti savo patirtimi bei išgirsti kitus. „Šis renginys yra puiki priemonė praplėsti pažinčių ratą, tai gali būti naudinga ir kasdienėje veikloje, ir verslo plėtros atžvilgiu. Be to, tai savotiškas įkvėpimas ir padrąsinimas tiems, kurie ieško įvairių sprendimų“, – pabrėžia ekspertė. Tai verslo vakaras, kurio metu galima ne tik plėsti kontaktų ratą. Jis pritaikytas ir privatiems pokalbiams (tete-a-tete), kurių metu galima detaliau vystyti idėjas ar ieškoti partnerių.

Sujungia žmones ir idėjas

Portalo „bzn start“ įkūrėja ir renginio organizatorė Živilė Glaveckaitė teigia, kad renginio metu visi gali dalintis savo žiniomis: galbūt jūsų įgyta patirtis gali tapti kito raktu į sėkmę? „Vienoje vietoje susirenka įvairių sričių ekspertai, kiekvienas dalyvis gali jaustis laisvai ir pasirinkti, su kuriuo ekspertu nori pasitarti, išgirsti reikiamų įžvalgų, o po to tinkamai jas panaudoti verslo augimui. Sutelkus visus ekspertus į vieną vietą neformaliems pokalbiams, dalyviai nevaržomi gali gauti patarimą ar išplėtoti bendradarbiavimą“, – pabrėžia Ž. Glaveckaitė.

Renginio iniciatorė džiaugiasi, kad ekspertai ne tik dalinasi žiniomis ar patirtimi, bet sugeba ir įkvėpti, paskatina imtis tolesnių verslui naudingų sprendimų: „Ekspertų išsakytos mintys vėliau versle gali padėti kryptingai atsirinkti, išlipti iš nusistovėjusio vandens ir siekti pažangos. Šiuose vakarėliuose dalyviai labai atviri, jie kalba apie verslo problemas, klausia patarimų ir vėliau verčia juos į kuriančius vertę sprendimus.“ Verslo vakarėlio pažintys ir išgirsti patarimai išties gali atnešti realios naudos plėtojant nuosavą verslą.

Naudingas renginys ir patiems ekspertams

Anot Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovės Laimos Kaušpadienės, „Network Party“ svarbus ne tik pradedantiesiems verslininkams: „Renginys aktualus ne tik jauniems, bet ir patyrusiems verslininkams – juk verslo sritis yra vis auganti ir besikeičianti. Tai tikrai yra verslo bendruomenės šventė, kurios metu gaunami atsakymai į rūpimus klausimus iš skirtingų sričių ekspertų, todėl norėčiau paskatinti šią galimybę išnaudoti ir būti drąsiems.“

Panašiomis mintimis dalinasi ir „Nextury Ventures“ įkūrėjas bei ekspertas Ilja Laurs: „Ateiti ir pasisemti idėjų šiame renginyje gali nauji ir patyrę verslininkai, startuolių įkūrėjai ar dar tik svajojantieji apie nuosavą verslą. Šis renginys suteikia progą visiems susitikti ir pasidalinti patirtimi bei žiniomis. Ekspertai gali atsakyti į rūpimus klausimus ir duoti praktinių patarimų. Būtent praktinės žinios vystomame versle yra itin svarbios, jos padeda susikurti ar išlaikyti tvirtą pagrindą po kojomis.“

Kodėl svarbu nepraleisti šio renginio?

Organizatoriai patikina, kad renginyje kiekvienas suras naudingų pažinčių ir gerai praleis laiką Vilniaus širdyje įsikūrusiame bare „Amadeus“. Kaip pastebi renginio organizatorė Ž. Glaveckaitė: „Verslas ilgalaikėje perspektyvoje yra susijęs su žmonėmis ir būtent su tinkamais žmonėmis, o šis vakarėlis ir yra gera vieta susipažinti su jais. Negalime žinoti, kur atsivers naujos galimybės, o tai sužinome tik jų ieškodami. Todėl skatiname nepraleisti progos ir dalyvauti!“ Be to, organizatoriai dėkoja partneriams: bankui „Luminor“, advokatų kontorai „Primus Derling“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, Lietuvos Respublikos valstybiniam patentų biurui, barui „Amadeus“, didžiausiam naujienų portalui „Delfi“ ir spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“, padedantiems, kad „Network Party“ taptų išties sėkmingu renginiu.

Ekspertai

Dr. Živilė Glaveckaitė

Dr. Živilė Glaveckaitė

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Ilja Laurs

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.