...

Karščiausias vasaros verslo vakarėlis kvies į neformalius susitikimus

Verslas

2020.08.19

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: , .

Karščiausias vasaros verslo vakarėlis kvies į neformalius susitikimus

Jau rugpjūčio 27 d. palydėti vasaros visus sukvies lyderiaujantis žinių centras augančiam verslui „bzn start“. Pačioje sostinės senamiesčio širdyje įsikūrusiame bare „Amadeus“ vyks jau tradicinis neformalus verslo pažinčių vakarėlis „Network Party“.

Populiarus formatas

Vos pradėtas organizuoti verslo vakarėlis netruko įrodyti vertas tapti tradicinis, tad šį kartą į neformalius susitikimus dalyviai kviečiami jau ketvirtąjį kartą. 

Renginio iniciatorė, portalo „bzn start“ įkūrėja Živilė Glaveckaitė sako, kad formatas pasiteisino dėl išskirtinumo – auginantiems savo verslą čia suteikiama galimybė vienoje erdvėje susiplanuoti susitikimus su skirtingų sričių specialistais.

„Mūsų, kaip organizatorių, darbas pakviesti geriausius savo srities ekspertus, dalyviams telieka išnaudoti šias galimybes. Pagalvokite: jei man reikėtų gauti šių ekspertų patarimų ar prisikviesti į susitikimą, ar pavyktų? Manau, jokių šansų. Nes laikas yra labai ribotas, be to, vargu ar nepažįstamam skirsi laiko. Mūsų renginyje tokia galimybė yra“, – pabrėžia Ž. Glaveckaitė.

Jai pritaria ir kalbinti būsimo renginio ekspertai. Štai ilgametis pardavėjų ir vadovų treneris Darius Čibonis teigia, kad „Network Party“ tikrai sukuria galimybę ir tik nuo paties dalyvio priklauso, kaip ji bus išnaudota.

„Neformalioje aplinkoje žmonės būna labiau atsipalaidavę ir atviresni tiek klausdami, tiek priimdami informaciją. Tokių susitikimų nauda visiškai priklauso nuo paties dalyvio aktyvumo kalbinant ekspertus. Taip pat čia atveriama didžiulių galimybių užmegzti naudingas verslo pažintis su kitais susitikimo dalyviais“, – įsitikinęs pašnekovas.

Advokatų agentūros „Glimstedt“ teisininkė Raminta Bučiūtė įžvelgia dar vieną naudą – galimybę gauti keletą skirtingų nuomonių tuo pačiu klausimu. Ji patikina, kad klausimų šiuose renginiuose galima sulaukti pačių įvairiausių ir visi jie yra tikslingi.

„Bendrauti ir užduoti klausimus neformalioje aplinkoje visada drąsiau. Kai dalyvauja keletas skirtingų ekspertų, kilus papildomų klausimų visada galima paklausti kito eksperto ar sužinoti antrą nuomonę. Dalyvių klausimai būna labai įvairūs, nuo itin konkrečių iki abstrakčių pasvarstymų, kaip reikėtų elgtis“, – sako R. Bučiūtė.

Vakarėlis su namų darbais

Nors „Network Party“ formatas lengvas ir neįpareigojantis, organizatoriai bei ekspertai skatina prieš atvykstant atlikti namų darbus. Anot jų, taip teigiamas rezultatas susitikus su ekspertais bus dar didesnis. 

„Verta aiškiai žinoti, ką nori pasiekti tokiame susitikime. Kuo konkretesni klausimai, tuo taiklesni atsakymai ir naudingesnės įžvalgos. Siūlau neišsibarstyti, susitelkti į 1–3 ekspertus, kurių patirtis šiame etape būtent tau ypač vertinga. Ir nelauk, kol kas nors prieis tavęs užkalbinti, būk proaktyvus. Visų svarbiausia – grįžęs po susitikimo pulk taikyti gautas idėjas, nes naudingos tik įgyvendintos idėjos“, – patarimais dalijasi D. Čibonis.

R. Bučiūtė, pritardama D. Čiboniui, skatina dalyvius nebijoti kreiptis į ekspertą ir suvokti dar iki renginio, kad blogų klausimų tiesiog nebūna. 

Pasižymėti svarbiausius klausimus

Jeigu prieš renginį jau išnagrinėjote visą ekspertų sąrašą, numatėte, su kuo norėsite pasikalbėti – puiku, dalis namų darbų jau atlikta. Tačiau svarbu nepamiršti, kad būtina svarbiausias mintis pasižymėti raštu. Ž. Glaveckaitė pataria prieš renginį ramiai prisėsti ir gerai apgalvoti savo verslo skaudančias vietas bei telefono užrašinėje juos pasižymėti.

„Bendraudamas su ekspertais kartais pamiršti, ko dar norėjai paklausti. Kai dalyviai būna pasiruošę iš anksto, ir organizatoriams daug lengviau suvesti su reikiamais ekspertais. Tokiu būdu vyksta judėjimas neformalioje aplinkoje. Tinka ir introvertams, ir ekstravertams, nes niekas nebūna dėmesio centre, visi yra draugiškoje ir mieloje aplinkoje“, – padrąsina renginio iniciatorė.

Dar viena renginio ekspertė, banko „Luminor” verslo klientų skyriaus vadovė Diana Kačanauskaitė priduria, jog klausimai turėtų būti konkretūs, nes taip ekspertui bus paprasčiau suteikti reikiamą pagalbą.

„Šiame neramumų kupiname laikotarpyje naudinga pasidalinti žiniomis ir patirtimi. Remiantis savo patirtimi, siūlyčiau pasiruošti konkrečius klausimus, nusimatyti su kuo nori pasikalbėti, kad laikas būtų išnaudojamas produktyviai“, – sako D. Kačanauskaitė.

Gausus būrys ekspertų

„Network Party“ dalyvių lauks dvidešimt savo srities specialistų, pasirengusių atsakyti į visus kilusius klausimus. Renginys organizuojamas laikantis visų saugumo reikalavimų, tad didžioji vakaro dalis vyks atviroje erdvėje, o dalyviai prašomi laikytis bendros numatytos tvarkos bei etiketo dėl visų saugumo.

Renginio organizatoriai dėkoja ilgamečiams partneriams: bankui „Luminor“, advokatų kontorai „Glimstedt“, „EmBank“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, Koinvesticiniam fondui, didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, bendradarbystės erdvei „Workland“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“ bei renginį savo erdvėje priimančiam barui „Amadeus“. 

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Dr. Živilė Glaveckaitė

Dr. Živilė Glaveckaitė

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Darius Čibonis

Darius Čibonis

Vadovų ir vadybininkų mokymų treneris / www.cibonis.lt

Raminta Bučiūtė

Raminta Bučiūtė

Teisininkė, žiniasklaidos teisės ekspertė / Advokatų kontora GLIMSTEDT

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.