...

Ketinu pradėti sezoninį verslą ir nežinau nuo ko pradėti.

Žinių bazė

2016.06.24

Verslas būtų ledų ir spragėsių pardavimas turistiniame miestelyje, nuosavame sklype. Būtų samdomas vienas darbuotojas. Taigi kas reikalinga verslo pradžiai? Verslui įkurti pajamų turiu. Planuojamas veiklos terminas 3 mėnesiai.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Živilė Baušienė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2016-06-24 16:07

Informuojame, kad norint užsiimti ledų bei spragėsių prekyba turite: Įregistruoti teisinę formą. Šiuo atveju, kai veiklą ketinama vykdyti tik sezono...

Publikavimo data: 2016-06-24 16:07

Informuojame, kad norint užsiimti ledų bei spragėsių prekyba turite:

  1. Įregistruoti teisinę formą. Šiuo atveju, kai veiklą ketinama vykdyti tik sezono metu ir žadama samdyti darbuotoją, rekomenduojame pasirinkti teisinę formą individuali veikla pagal pažymą. 
  2. Turite gauti maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą. Šį pažymėjimą galima išsiimti ir tik sezoninei prekybai vasaros metu. Pažymėjimą išduoda teritorinė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Taip pat Jums reikės kreiptis į miestelio, kuriame planuojate vykdyti veiklą, savivaldybę ir pateikti projektą dėl prekybos vietos plano Architektūros skyriui bei suderinti visus klausimus dėl atliekų tvarkymo. Jei norėsite pasikabinti iškabą ar pasistatyti informacinį stendą, kuriame būtų teikiama informacija apie prekiaujamus ledus, spragėsius, jų kainą ir pan., reikės gauti savivaldybės, kurioje vykdysite veiklą, leidimą įrengti išorinę reklamą. Daugiau informacijos apie maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo bei leidimo įrengti išorinę reklamą išdavimo tvarką galima rasti portale www.verslovartai.lt

Svarbu paminėti, kad darbuotojai turi pasitikrinti sveikatą Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka prieš pradėdami dirbti bei turi turėti galiojantį privalomą higienos žinių pažymėjimą, taip pat dėvėti švarius darbo drabužius.

Ekspertai

Živilė Baušienė

Živilė Baušienė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.