...

Ar galiu gauti finanasinę paramą kelioms skirtingoms veikloms?

Žinių bazė

2021.07.03

Vystau dvi skirtingas veiklas: grožio kliniką (reikia paramos lazeriui  įsigyti) ir online parduotuvę su grožio paslaugomis (reikia paramos plėtrai į užsienį, t.y. nuotoliniams mokymams). Šiuo metu dar dirbu užsienyje, bet planuoju grįžti ir pati vystyti tai, ką išmokau. Įsteigčiau įmonę, tačiau parama reikalinga būtų dviems skirtingoms veikloms. Ar galiu gauti finansinę paramą joms abiems?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Premium

Publikavimo data: 2021-08-09 14:41

Taip, finansinė parama dviem skirtingoms veikloms yra galima. Tačiau tam, kad galėtumėte ja pasinaudoti, jūs turite būti įsteigusi įmonę ar...

Publikavimo data: 2021-08-09 14:41

Taip, finansinė parama dviem skirtingoms veikloms yra galima. Tačiau tam, kad galėtumėte ja pasinaudoti, jūs turite būti įsteigusi įmonę ar veikti pagal verslo liudijimą, kaip apibrėžia Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymas. Turite savo veiklą ar jos dalį vykdyti Lietuvoje arba Europos Sąjungos valstybėse narėse. Taip pat jums reikės pateikti verslo planą ir pagrįsti planuojamas išlaidas. Daugiau informacijos galima gauti uzklausos@invega.lt arba paskambinus tel. (8 5) 210 7510.

Ekspertai

Asta Slapšienė

Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.