Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Asta „Invegoje“ atsakinga už įvairių finansinių priemonių marketingą ir įmonės klientų patirties valdymą, skaito pranešimus ir konsultuoja verslininkus įvairiais finansavimo paieškos ir galimybių klausimais. Turėdama daugiau kaip 17 metų darbo su finansinių ir visuotinės dotacijos priemonių sklaida patirtį, Asta tiki šių priemonių nauda verslui ir tuo, kad net sudėtingiausi finansiniai produktai verslui gali būti pristatyti ir išaiškinti paprastai ir įdomiai, tereikia šiek tiek empatijos ir noro.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.10.09

Neseniai grįžau iš užsienio, ten įgijau kalbos terapijos kvalifikaciją ir pažymėjimą. Noriu išsinuomoti komercines patalpas paupyje ir teikti vaikų kalbos terapijos (logopedo ir kt.) paslaugas. Tai būtų mano naujas versliukas. Ar būtų galima gauti finansinę paramą patalpų įrengimui, internetinės svetainės paleidimui? Pradinį kapitalą turiu, tačiau jo tikrai neužtektų. Būsiu dėkinga už atsakymą.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.08.19

Laba diena, ar galėčiau gauti finansinės paramos mokymo centrui atidaryti? Turiu verslo planą, ar galėčiau su Jūsų pagalba jį įgyvendinti?  Turėjau savo įmonę 19 metų.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.