...

Noriu pardavinėti fasuotus žuvies gaminius importuotus iš Škotijos.

Žinių bazė

2017.02.11

Produktus pristatys įmonė iš Škotijos, gaminių kiekis įvairus. Galimybė sandėliavimui yra, domina didmeninė prekyba. Nuo ko turėčiau pradėti?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Živilė Baušienė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2017-02-11 09:29

Norint užsiimti žuvies gaminių prekyba, Jums reikės gauti Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą. Šį pažymėjimą išduoda Valstybinė maisto ir veterinarijos...

Publikavimo data: 2017-02-11 09:29

Norint užsiimti žuvies gaminių prekyba, Jums reikės gauti Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą. Šį pažymėjimą išduoda Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Maisto tvarkymo subjektai privalo turėti sistemas ir taikyti procedūras, kurios užtikrintų ryšį  tarp  produkto  tiekėjo  ir  produktą  lydinčių  dokumentų  bei  leistų  nustatyti  bet  kurį tiekėją ir kam jie buvo pristatyti (pirkėją). Kad būtų užtikrintas kiekvienos partijos atsekamumas.

Atsižvelgiant į tai, kad planuojate žuvies gaminius atsivežti iš Škotijos, Jums reikia užtikrinti, kad produkcija būtų paženklinta lietuvių k. Lietuvos higienos normoje HN 119:2014 „Maisto produktų ženklinimas“ nustatyta tvarka.

Ekspertai

Živilė Baušienė

Živilė Baušienė

Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.