...

Mano gerasis slapyvardis ir jo apsauga

Žinių bazė

2022.09.06

Noriu įteisinti savo slapyvardį. Esu pradedantysis influenceris, užsivadinės save slapyvardžiu. Ar galiu jį kažkaip įteisinti. Nes noriu iš to ateityje uždirbti pinigus. Man svarbu suvokti jei galima ar negalima , kokie vienu atveju tinkami kriterijai, kad visgi būtų galima.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Premium

Publikavimo data: 2022-09-20 08:44

Jeigu norėtumėte, jog Jūsų slapyvardis atitiktų tam tikrą prekių ženklo funkciją, yra įmanoma jo, kaip prekių ženklo, registracija. Tai itin...

Publikavimo data: 2022-09-20 08:44

Jeigu norėtumėte, jog Jūsų slapyvardis atitiktų tam tikrą prekių ženklo funkciją, yra įmanoma jo, kaip prekių ženklo, registracija. Tai itin populiaru tarp užsienio įžymybių. Savo vardus (ar slapyvardžius) kaip prekių ženklus yra užregistravusios tokios įžymybės kaip Rihanna (ES prekių ženklas Nr. 004872974), Beyonce (ES prekių ženklas Nr. 004745402), Jennifer Lopez (ES prekių ženklas Nr. 001368653) ir kt. Tačiau svarbu atkreipti dėmesio, jog užregistravus savo vardą (ne pseudonimą) kaip prekių ženklą, Jūs negalėsite kitiems asmenims uždrausti naudoti tokio paties ženklo prekėms ar paslaugoms žymėti, jei jų vardas bus toks pats, kaip ir Jūsų (Prekių ženklų įstatymo 18 str. 1 d. 1 p.). Dėl to šiuo atveju rekomenduojama registracijai rinktis sugalvotą pseudonimą. Be kita ko, svarbu išsirinkti, kokias prekes ir/ar paslaugas ketinate šiuo prekių ženklu žymėti, kadangi prekių ženklo apsauga galioja tik toms prekėms ir paslaugoms, kurias nurodysite registracijos metu.

Ekspertai

Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.