...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Pramonės simbiozė – ar žinote jos galimybes?

Įvykęs renginis

Pramonės simbiozė – ar žinote jos galimybes?

Premium

,

Skatindami tvarumu ir atsparumu grįstų ekonominių praktikų taikymą, kviečiame į renginį, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pramonės simbiozei ir žiedinei ekonomikai. Išsamiau susipažinkite su pramonės simbiozės principais, geraisiais pavyzdžiais Lietuvoje ir užsienyje, diskutuokite naujas galimybes ir užmegzkite naujų ryšių su progresyviais bendraminčiais. Pastebima, kad šiuolaikinėje ekonomikoje verslai dirbdami kartu gali generuoti didesnę kolektyvinę naudą, nei rezultato […]

Kaina: Nemokamai

  • 2024-02-2210:00-14:00
  • Saulėtekio Tech Parkas
  • Bilietai: Nemokamai
  • sigita@ssmtp.lt

Renginio aprašymas:

Skatindami tvarumu ir atsparumu grįstų ekonominių praktikų taikymą, kviečiame į renginį, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pramonės simbiozei ir žiedinei ekonomikai. Išsamiau susipažinkite su pramonės simbiozės principais, geraisiais pavyzdžiais Lietuvoje ir užsienyje, diskutuokite naujas galimybes ir užmegzkite naujų ryšių su progresyviais bendraminčiais.

Pastebima, kad šiuolaikinėje ekonomikoje verslai dirbdami kartu gali generuoti didesnę kolektyvinę naudą, nei rezultato siekdami kaip atskiri veiklos vienetai. Vis garsiau konkurentai kviečiami tapti partneriais ir bendradarbiauti priimant ekonomiškai pagrįstus sprendimus, kurie kartu užtikrintų minimalų atliekų ir naujų žaliavų suvartojimo kiekį. O toks pramonės elgesys įgalina atsisakyti įprasto linijinio gamybos modelio “imk – gamink – išmesk”, diegti modernius pramonės modelius, padeda sutaupyti išteklių, įgyvendinti žiedinės ekonomikos tikslus ir sumažinti CO2 emisijas.

Renginio svečiai ir temos:

– “Industrinė simbiozė: koncepcija ir taikymas” Dr. Inga Matijošytė, Vilniaus Universitetas.
– “Žiedinės ekonomikos iššūkių sprendimas studijų procese” Prof. Dr. Edita Gimžauskienė, Kauno technologijos universitetas.
– “Žiediškumas ir jo naudos praktinėje realybėje” Živilė Ramoškienė, RecyClass auditorė, Ecogrant MB.
– “Pramoninės simbiozės žiedinėje ekonomikoje gerosios praktikos: mokslinių tyrimų perspektyva” Prof. Dr. Lina Dagilienė, Kauno technologijos universitetas.
– “Pramonės simbiozės galimybių paieškos gynybos ir saugumo sektoriuje” Dr. Andrius Vilkauskas, LINPRA viceprezidentas ir valdybos narys.
– „Antro gyvenimo paieškos savo atliekoms“ Indrė Kulikauskaitė, UAB IKI Lietuva.
– Kūrybinės dirbtuvės “„Suinteresuotųjų šalių įtraukimas žiedinėje ekonomikoje“ prof. dr. Edita Gimžauskienė ir prof. Lina Dagilienė, Kauno technologijos universitetas

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.