Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Erikas Saukalas turi daugiau nei 13 metų patirtį intelektinės nuosavybės teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus patentų, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos klausimais bei atstovauja juos LR Valstybiniame patentų biure bei Lietuvos ir ES teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai ne vienerius metus nominuoja ir reitinguoja kaip vieną geriausių savo srities specialistų ir profesionalų intelektinės nuosavybės teisės srityje. Ilgametė patirtis, konsultuojant Lietuvos ir užsienio klientus, išmokė, kad stiprus sėkmingo verslo pagrindas yra tinkamai ir laiku apsaugota kūrėjų intelektinė nuosavybė (išradimai, dizainas, prekių ženklai). Erikas kiekvienam patars kokius namų darbus reikia atlikti intelektinės nuosavybės objektų kūrimo etape, kokią tinkamą apsaugą pasirinkti naudojimo etape ir kaip išvengti pažeidimų, susijusių su jūsų intelektiniu turtu.
This user account status is Approved

Žymos

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.11.12

Įtariame, kad vienas mūsų nedidelės, tačiau inovatyvios ir du metus vykdančios veiklą įmonės darbuotojas pasisavino techninę dokumentaciją, dėl kurios mes nebuvome pasirašę konfidencialumo sutarties. Darbuotojas buvo vienas iš įkūrėjų, kuris staigiai pasitraukė į kitą įmonę ir pradėjo su partneriu tokią pačią veiklą. Esame lyg duobėje, mūsų žinios bei gamybiniai įgūdžiai eis uodegon…Ar dar vis įmanoma […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.11.07

Svarstome registruoti savo sukurtą prekės dizainą. Norime įsivertinti, ar ši apsauga nesukels daugiau mokesčių, rūpesčių nei gausime naudos? Esame kūrybinė komanda, idėjų apstu ir nelabai bijome prarasti savo identitetą. Bet galvojame apie ateitį ir distribuciją užsienin.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.10.29

Sumanėme su savo verslo partnere labai originalų gėlių, tiksliau augalų puokščių kombinaciją. Regis internete didelė paklausa. Bet suprantam, kad šie geri sumanymai greitai kopijuojami. Ar galime apsaugoti šį gėlių puokščių dizainą, netradicinę kompoziciją iš neįtikėtinų detalių?

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.