...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Reset @ Sunset. Išlaisvinkite savo laiką: efektyvus planavimas praktiškai

Įvykęs renginis

Reset @ Sunset. Išlaisvinkite savo laiką: efektyvus planavimas praktiškai

Premium

,

Mes nuolat keliame sau ambicingus tikslus, kuriame didelius planus ir imamės naujų veiklų. Vis dėlto labai dažnai neberandame tam laiko. Efektyvus laiko valdymas yra pagrindinis įgūdis, leidžiantis sumažinti streso mūsų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Taigi, pagalvokite: – Ar turite laiko savo mėgstamiausioms veikloms? – O gal jaučiatės praradę kontrolę? – Ar sunku išsaugoti motyvaciją? – […]

Kaina: Nemokamai

  • 2024-04-1117:30-19:00
  • Saulėtekio Tech Parkas
  • Bilietai: Nemokamai
  • sigita@ssmtp.lt

Renginio aprašymas:

Mes nuolat keliame sau ambicingus tikslus, kuriame didelius planus ir imamės naujų veiklų. Vis dėlto labai dažnai neberandame tam laiko. Efektyvus laiko valdymas yra pagrindinis įgūdis, leidžiantis sumažinti streso mūsų asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Taigi, pagalvokite:

- Ar turite laiko savo mėgstamiausioms veikloms?
- O gal jaučiatės praradę kontrolę?
- Ar sunku išsaugoti motyvaciją?
- Kaip susidoroti su streso valdymu?

Šiuos ir kitus atsakymus gausite sesijos metu!

Renginio viešnia Dovilė Kurpytė – Lipnickė pasidalins asmenine patirtimi ir įžvalgomis apie labiausiai pasiteisinusius (arba ne) efektyvaus laiko planavimo metodus. Pasiruoškite transformuoti savo laiko valdymo įgūdžius pritaikydami praktiškai išbandytus patarimus, kurie pakeis jūsų požiūrį į laiko valdymą. Pastarieji leis efektyviau tvarkyti savo darbą ir asmeninį gyvenimą.

Dovilė Kurpytė – Lipnickė: elektronikos ir informatikos inžinierė, technologijų entreprenerė, kurios moto “Technologijos turi tarnauti žmonėms, o ne atvirkščiai”. VILNIUS TECH ir ISM dėstytoja, kuri dėstydama universitetuose, mokydama moksleivius ir mokytojus visoje Lietuvoje, priartina mokslą ir technologijas ne tik prie neformaliojo švietimo, bet ir prie šiandienos verslo poreikių. Dovilė dar vadinama “gyvenimo inžiniere” dėl jos pomėgio optimizuoti ne tik kodą, bet ir laiką bei tikslus.

Prisijunkite prie mūsų seminaro ir įgykite būtinus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslus greičiau ir veiksmingiau nei bet kada anksčiau! …Ir be streso!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.