...

Lauko spektaklis iš literatūros kūrinio

Žinių bazė

2022.06.20

Grupiokų grupelė sumanėme, kad norime pastatyti spektaklį pagal mus skaitytą linksmą, įdomų romaną. Žinoma, kai kurie įvykiai būtų paimti, bet daug ir mūsų interpretacijos. Ar tam vis tiek reikėtų tos knygos autoriaus leidimo? Kur yra riba, tarp mūsų idėjos ir to ką panaudosime? Nes tai tieisog mūsų vasaros eksperimentas. Visi mokysimės konservatorijoje ir norime lauko teatruose paleisti mūsų spektaklį, kuris būtų mokamas.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-06-23 10:10

Remiantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 15 straipsnio 1 dalies 4 punktu, autorius turi išimtines teises leisti...

Publikavimo data: 2022-06-23 10:10

Remiantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 15 straipsnio 1 dalies 4 punktu, autorius turi išimtines teises leisti arba uždrausti adaptuoti, aranžuoti, inscenizuoti ar kitaip perdirbti kūrinį. Taigi, šiuo atveju tai reiškia, kad Jums norint pagal konkretų kūrinį pastatyti pjesę (ir ypač siekiant komercinės naudos), būtinas kūrinio autoriaus (ar kito kūrinio autorių teisių savininko) sutikimas.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.