Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Birutė Dauderienė turi daugiau nei 30 metų patirtį išradimų patentavimo bei intelektinės nuosavybės apsaugos srityse. Ilgametė patirtis, konsultuojant Lietuvos ir užsienio klientus, išmokė, kad stiprus sėkmingo verslo pagrindas yra tinkamai ir laiku apsaugota kūrėjų intelektinė nuosavybė (išradimai, dizainas, prekių ženklai). Birutė kiekvienam patars kokius namų darbus reikia atlikti intelektinės nuosavybės objektų kūrimo etape, kokią tinkamą apsaugą pasirinkti naudojimo etape ir kaip išvengti pažeidimų, susijusių su jūsų intelektiniu turtu.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.07.04

Mano senelis buvo žinomas Lietuvoje matematikas. Jo vardu norėčiau išleisti edukacines matematikos lavinimo priemones. Ar galiu tai daryti ir kaip? Tarkime patentuoti senelio vardą, pavardę su prierašu apačioje – daugiausiai Lietuvoje įvertintas matematikas (jis gavo daugiausia apdovanojimų už pasiekimus bent iki dabar). Ar šis prekės ženklas priklausytų tuomet tik man ar gali teisių pareikalauti ir […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.07.01

Atidariau savo nuosavą sporto klubą. Ar galiu transliuoti per TV Youtube kanalą su muzikiniais klipais? Groti Spotify muzikos sąrašą? Ar tam reikia kokių nors leidimų ar leidimo?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.06.29

Esame sporto renginių organizatoriai. Sumanėmė su partneriu įdomią ir iš vis naują sporto varžybų koncepciją. Norime testuoti, papilotuoti ir ,jei pavyks, pardavinėti franšizę. Ar galima patentuoti sporto varžybų idėją? Kaip tai padaryti, jei galima? Kokie privalomi ingredientai turi būti, t.y kokios dedamosios gali būti patentuojamos ar apsaugomos?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.