Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Birutė Dauderienė turi daugiau nei 30 metų patirtį išradimų patentavimo bei intelektinės nuosavybės apsaugos srityse. Ilgametė patirtis, konsultuojant Lietuvos ir užsienio klientus, išmokė, kad stiprus sėkmingo verslo pagrindas yra tinkamai ir laiku apsaugota kūrėjų intelektinė nuosavybė (išradimai, dizainas, prekių ženklai). Birutė kiekvienam patars kokius namų darbus reikia atlikti intelektinės nuosavybės objektų kūrimo etape, kokią tinkamą apsaugą pasirinkti naudojimo etape ir kaip išvengti pažeidimų, susijusių su jūsų intelektiniu turtu.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.04.11

Esu baigęs inžineriją. Turiu parengęs ir suprojektavęs eskizą vienam inžineriniam sprendimui kuris, po šiek tiek patobulinimų, galėtų būti apsaugotas kaip išradimas. Tačiau man reikia jį dar patobulinti su tam tikros kompetencijos technologais. Ar galiu apsaugoti savuosius pirminius darbo rezultatus ir eskizus, kad jų taip lengvai nepasisavintų?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.04.09

Verslą vystėme kartu su partneriu, tačiau buvo išsiaiškintos aplinkybės apie jo nesąžiningus veiksmus ir sutarėme išsiskirti. Tačiau, nepraėjus nei trims mėnesiams, partneris įkūrė tokias pačias palsaugas teikiančią įmonę ir perėmė daug klientų, sukurdamas savo istoriją ir mane apjuodindamas. Kaip galiu apsaugoti savo verslą, reputaciją ir klientus, kuriuos jis nesąžiningai nusiviliojo iš dabar jau man priklausančios […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.04.06

Sveiki, esu jaunas atlikėjas, pradedantis savo karjerą. Sukūriau ne vieną dainą. Noriu paklausti, ar galiu apsaugoti, patentuoti dainos pavadinimą ir parašytą kūrinį?  Kaip tai atlikti?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.