...

Kada reikia atlikti  intelektinės nuosavybės vertinimą?

Žinių bazė

2022.10.25

Šiuo metu mūsų įmonė valdo nemažai intelektinės nuosavybės. Neatmetam, kad dalis įmonės turto dar vis kabo ir mes jos neapsaugome. Kas gali įvertinti ir apskaityti mūsų įmonės turto intelektinę nuosavybę (tame tarpe, kuri nėra ir apsaugota)?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Premium

Publikavimo data: 2022-11-29 14:18

Intelektinės nuosavybės vertinimas paprastai atliekamas ieškant investuotojų, parduodant juridinio asmens akcijas, o taip pat siekiant atlikti vidinį auditą. Jo metu...

Publikavimo data: 2022-11-29 14:18

Intelektinės nuosavybės vertinimas paprastai atliekamas ieškant investuotojų, parduodant juridinio asmens akcijas, o taip pat siekiant atlikti vidinį auditą. Jo metu paprastai nustatoma, kokiais intelektinės nuosavybės objektais disponuoja įmonė, ar jie yra apsaugoti ir, ar tinkamai apsaugoti. Intelektinės nuosavybės vertinimą gali atlikti intelektinės nuosavybės apsaugos srityje besiverčiantys teisininkai bei advokatų kontoros.

Ekspertai

Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.