...

Dėl skraisčių, panašių į „Burberry“, gamybos

Žinių bazė

2021.11.24

Mano pageidavimu, esu suderinusi audinio raštą su profesionalia audėja, kuris atrodo labai panašus į „Burberry“ prekės ženklo raštą ir spalvas. Tačiau tam tikri, nors nelabai matomi, bet aiškūs elementai ir spalvos kažkiek skiriasi. Kaip man įvertinti, kad šis audinys, iš kurio siųsiu skraistes, nepažeis niekieno autorinių teisių? Ar prie to gali kažkas prisikabinti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2021-12-06 19:23

„Burberry“ audinio motyvas yra registruotas kaip prekių ženklas, taip pat saugomas kaip autorių teisių objektas. Pažymėtinai ir tai, kad „Burberry“...

Publikavimo data: 2021-12-06 19:23

„Burberry“ audinio motyvas yra registruotas kaip prekių ženklas, taip pat saugomas kaip autorių teisių objektas. Pažymėtinai ir tai, kad „Burberry“ audinio motyvas yra plačiai žinomas bei reputaciją turintis prekių ženklas, todėl šio prekių ženklo apsaugos apimtis yra platesnio masto ir teisių pažeidimui konstatuoti pakanka mažesnio laipsnio panašumo. Jeigu Jūsų audinio raštas ir spalvos pasižymi tik nežymiais skirtumais ir bendras šių audinių kuriamas vaizdas yra panašus, egzistuoja rizika, jog naudodami šį audinio motyvą savo gaminiuose pažeisite prekių ženklo savininko teises, taip pat turtines autorių teises. Dėl šių aplinkybių „Burberry“ galėtų kreiptis į teismą ir reikalauti ne tik nutraukti tolesnį Jūsų gaminių prekybą bet ir atlyginti turtinę žalą.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.