...

Kaip galima dirbti su kasos aparatu, jei noriu kelias dienas prekiauti?

Žinių bazė

2012.09.10

Esu įsteigęs UAB. Siuvu įvairius maišelius iš medvilnės ir lino. Viską parduodu tarpininkams, tačiau noriu keletą dienų prekiauti mugėje. Ar galiu išsinuomoti kasos aparatą, ar būtina pirkti? Nenoriu rašyti kvitų, nes planuoju turėti daug klientų. Ką rekomenduotumėte ir kokios išlaidos būtų?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2012-09-10 09:09

Jei prekiaujate savo gamybos produkcija parodose-mugėse, kurios vyksta ne ilgiau kaip 10 dienų, kasos aparato ir pinigų priėmimo kvitų naudoti...

Publikavimo data: 2012-09-10 09:09

Jei prekiaujate savo gamybos produkcija parodose-mugėse, kurios vyksta ne ilgiau kaip 10 dienų, kasos aparato ir pinigų priėmimo kvitų naudoti nereikalaujama. Pinigų priėmimo kvitą privaloma išduoti tik pirkėjui pareikalavus. Prekiaujant surinktus pinigus už parduotą produkciją įnešite į įmonės kasą, išrašydami kasos pajamų orderį.

Mugėje galite naudoti ir kasos aparatą. Jį galite nusipirkti arba išsinuomoti. Vieno mėnesio kasos aparato nuoma kainuotų apie 250 Lt. 

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.