...

Ar skambučiai telefonu dar efektyvu?

Žinių bazė

2016.01.14

Sveiki, man siūlo pasinaudoti skambučių paslaugomis ieškant naujų klientų. Patarkite kada tai būtų efektyvu? Prekiauju kavos apratais biurams.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Petras Petkevičius

Verslo plėtros vadovas / DevSlate Group

Publikavimo data: 2016-01-14 16:33

M​ūsų nuomone prekiaujant kavos aparatais biurams, skambučio paslaugą tikslinga naudoti susitikimų su įmonėmis – potencialiais klientais susiderinimui. Nerekomenduojame tikėtis bei...

Publikavimo data: 2016-01-14 16:33

M​ūsų nuomone prekiaujant kavos aparatais biurams, skambučio paslaugą tikslinga naudoti susitikimų su įmonėmis – potencialiais klientais susiderinimui.

Nerekomenduojame tikėtis bei planuoti didelių kavos aparatų pardavimo skambučio metu. Sėkmingam kavos aparato pardavimui telefonu reikia aukšto skambinančiojo profesionalumo.

Kavos aparatų pardavimas žymiai sėkmingiau galės būti įvykdomas susitikimo su įmone metų, kur jūs galėsite pristatyti galimybes ir išsibandyti galimus jūsų pristatomus kavos sprendimus.

Ekspertai

Petras Petkevičius

Petras Petkevičius

Verslo plėtros vadovas / DevSlate Group

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.