...

Paskola verslo pradžiai

Žinių bazė

2015.12.07

Sveiki. Norime atidaryti drabužių parduotuvę. Dar visiškai nieko neturime (tik nuomojamas patalpas), reikėtų daug visko supirkti. Ar būtų galimybė gauti paskolą mašinai ir drabužiams įsigyti? Maždaug 12 000 eurų. Esame šeima ir abu dirbantys (bendros pajamos apie 800 eurų).

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-12-07 15:40

Drabužių prekyba yra pakankamai įvairi veikla, skirtinga savo siūlomu asortimentu, kainos santykiniu, prekių ženklais, drabužių paskirtimi, parduotuvės alokacija ir pan....

Publikavimo data: 2015-12-07 15:40

Drabužių prekyba yra pakankamai įvairi veikla, skirtinga savo siūlomu asortimentu, kainos santykiniu, prekių ženklais, drabužių paskirtimi, parduotuvės alokacija ir pan. Reiktų pagalvoti, ar nevertėtų pradžioje patalpų nuomai skirtų išlaidų panaudoti elektroninei prekybai. Ir tik verslo idėjai pasisekus galvoti apie fizinę parduotuvę. Šiuo metu dauguma portalų yra nemokami, žinomi daugumai vartotojų, prekybos potencialą galėtumėte išbandyti pačioms mažiausiomis sąnaudomis ir rizika. Šeimos pajamų dalis, kurią galėtumėte skirti verslui, Jūsų atveju nėra didelė, todėl rekomenduotume labai atsakingai pasverti savo galimybes ir pradėti nuo mažiau rizikingų alternatyvų.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.