...

Ar MB (mažoji bendrija) gali gauti lizingą ar paskolą?

Žinių bazė

2016.12.14

Noriu kurti krovinių pervežimo verslą ir pasirinkau formą MB. Kilo toks klausimas, ar bankas (kreditorius) gali suteikti lizingą ar paskolą įmonės turtui įsigyti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-12-14 23:04

Bankai finansuoja krovinių pervežimo verslą. Kadangi ši verslo šaka Lietuvoje yra ypač išplėtota ir turi ilgą gyvavimo istoriją, pervežimo verslo...

Publikavimo data: 2016-12-14 23:04

Bankai finansuoja krovinių pervežimo verslą. Kadangi ši verslo šaka Lietuvoje yra ypač išplėtota ir turi ilgą gyvavimo istoriją, pervežimo verslo kreditavimas taip pat turi tam tikrą nusistovėjusią praktiką. Dėmesys kreipiamas ne tik į nuosavo dalyvavimo dydį, bet ir savininkų patirtį, maršrutų kryptis, kapitalo šaltinius, finansinius įmonių rodiklius. Visa tai lemia, kad pervežimo verslo kreditavimas yra pakankamai konservatyvus. Tikėtina, kad įkūrus tokį verslą, bankai Jus pradės kredituoti tik po tam tikro veiklos periodo, pavyzdžiui, 1-2 metų, nepriklausomai nuo to, kokią verslo formą pasirinksite – individualią įmonę, MB ar UAB.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.