...

Sąskaitos faktūros pasirašymas

Žinių bazė

2014.08.09

Aš turiu individualią veiklą. Iškilo klausimas: ar būtina yra gauti kliento-paslaugų pirkėjo parašą ant tos sąskaitos faktūros kopijos, kuri lieka pas mane, kad galėčiau pagrįsti savo gautas pajamas? Ar užtenka jo tik asmens duomenų ir mano paties parašo prie savo pavardės? Ar galima pasirašytą kopiją siųsti el. paštu klientui ir jis atsispausdines pasirašytų? Ar visada turėsiu visiems siųsti originalią sąskaitą faktūrą įprastu paštu?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-08-09 16:18

Ant sąskaitų-faktūrų parašas neprivalomas. Išrašytas sąskaitas galite siųsti tiek elektroniniu paštu, tiek paprastu paštu ir be parašo. Išrašytas elektronines sąskaitas...

Publikavimo data: 2014-08-09 16:18

Ant sąskaitų-faktūrų parašas neprivalomas. Išrašytas sąskaitas galite siųsti tiek elektroniniu paštu, tiek paprastu paštu ir be parašo. Išrašytas elektronines sąskaitas galite spausdinti arba saugoti elektroniniu būdu, kad esant reikalui būtų galima jas patikrinti.
Pirkėjo parašą ant sąskaitos patartina gauti tais atvejais, kai pirkėjui duodamas apmokėjimo atidėjimas ar tais atvejais kai sąskaita – vienintelis dokumentas patvirtinantis kad paslauga atlikta, prekė pristatyta, o pirkėjas neturi pretenzijų.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.