...

Kaip gauti verslo pradžiai paskolą?

Žinių bazė

2015.09.23

Laba diena, esu studentas. Turiu individualios veiklos pažymėjimą skirtą užsiimti prekyba internetu ir paštu. Atidarinėju internetinę parduotuvę, tačiau trūksta lėšų pelningiasniam verslui vykdyti. Noriu sužinoti, kokios mano galimybės yra gauti kokia nors paskola? Niekur nedirbu. Prašau atsakykite, kaip galiu gauti finansavimą?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-09-23 01:07

Jau turint veiklą ir dirbant pagal verslo liudijimą galima pretenduoti į paskolas, kurių dydis tiesiogiai priklauso nuo Jūsų veiklos rezultatų....

Publikavimo data: 2015-09-23 01:07

Jau turint veiklą ir dirbant pagal verslo liudijimą galima pretenduoti į paskolas, kurių dydis tiesiogiai priklauso nuo Jūsų veiklos rezultatų. Naujo verslo idėjai pagrįsti visų pirma reikės verslo plano.  Jį išanalizavus bus galima spręsti, kokio dydžio paskolą galės gauti naujas verslas. Jei poreikis bus didesnis, jį galbūt galės kompensuoti individualios veiklos pajamos. Dėl galimybės gauti paskolą reikėtų teirautis trumpu numeriu 1633.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.