...

Ar įmanoma gauti paskolą grožio salonui? Pirmam įnašui neturiu lėšų, ar yra galimybė užstatyti patį kuriamą verslą?

Žinių bazė

2016.08.20

NT užstatymui neturiu, tik mašiną, ar yra galimybės gauti paskolai? Turiu didžiausią svajonę, atsidaryti savo grožio saloną, o jeigu Dievas duotų, ateityje sukurti LT grožio salonų tinklą. Noriu sukurti kitokią komandą, žmones skatinti mylėti savo darbą, nenustoti kurti ir skleisti tai aplinkiniams. Manau sugebėčiau iš viso to padaryti ir kirpėjų mokyklą. Bet pradžioje nuo vieno gražio saloniuko. Esu dirbusi EU šalyse, todėl čia Lietuvoje neturiu jokių dokumentų, kad čia esu dirbusi. Noriu čia Lietuvoje sukurti darbo vietas ir žmonėms parodyti, kad reikia mylėti savo darbą ir vykdyti savo misiją. Ar turiu kokių šansų tai išpildyti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-08-20 13:48

Bet kokio grožio salono sėkmė priklauso nuo pastovių klientų rato, jų kiekio ir klientų finansinių galimybių. Didesniuose miestuose atsiranda papildomų...

Publikavimo data: 2016-08-20 13:48

Bet kokio grožio salono sėkmė priklauso nuo pastovių klientų rato, jų kiekio ir klientų finansinių galimybių. Didesniuose miestuose atsiranda papildomų reikalavimų: vardas, prestižas, paslaugų spektras, klientų atsiliepimai, rekomendacijos ir panašiai. Mažesniuose miestuose – geografinė vieta, artimiausias tokias paslaugas atliekantis salonas ar kita vieta ir kaina, kuri turi atpirkti kelionę į tolimesnį analogišką tašką. Viena pagrindinių grožio salono grėsmių – dirbančio personalo išėjimas su tam tikru pastovių klientų srautu. Egzistuoja aibės pavyzdžių, kaip kiekvienas salonas rinkoje su tuo tvarkosi. Grožio salonai bankų finansuojami tik retais atvejais, kai jų vardas rinkoje yra nevienadienis ir panašiai.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.