...

Ar galima gauti finansavimą sodybos renovavimui?

Žinių bazė

2015.05.20

Plungės raj. turime senovinę sodybą, joje nuo 2005 m.vykdome su etnografija, amatais susijusią veiklą (plenerai, kursai, festivaliai, stovyklos). Sodybos adresu 2013 m.spalio mėn. įregistravome Viešąją Įstaigą.
Klausimas paprastas – ar galėtume gauti lėšų: sodybos renovavimui? verslumo skatinimui, darbo vietų įkūrimui? Turizmo plėtrai? Kokios sąlygos, į ką kreiptis?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-05-20 17:11

Taip, tokiems tikslams gauti paskolą yra įmanoma. Priklausomai nuo planuojamų investicijų dydžio gali būti suteikiama trumpalaikė arba ilgalaikė paskola. Tik...

Publikavimo data: 2015-05-20 17:11

Taip, tokiems tikslams gauti paskolą yra įmanoma. Priklausomai nuo planuojamų investicijų dydžio gali būti suteikiama trumpalaikė arba ilgalaikė paskola. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad ilgalaikės paskolos atveju kaip užstatą gali tekti įkeisti sodybą. Todėl svarbu, kad sodyba priklausytų tiesiogiai viešajai įstaigai, ne jos steigėjui ar fiziniam asmeniui.
Tuo atveju, jei įmonės statusas yra mažoji bendrija arba uždaroji akcinė bendrovė, paskolą investicijoms įmanoma gauti ir su INVEGA garantija. Tokiu atveju sodybos įkeitimo gali ir nereikėti.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.