...

Sukūrė pažangią grožio paslaugų rezervavimo sistemą

Verslas

2017.10.03

Autorius: Urtė Kasparavičiūtė

Temos: .

Sukūrė pažangią grožio paslaugų rezervavimo sistemą

„Bookin.lt“ projekto komanda: Donatas Benaitis, Linas Mažonas, Vilius Lingė, Martynas Jankauskas, Arminas Ubartas. Asmeninio albumo nuotr.

„Vartotojui „Bookin.lt“ – paslaugų paieškos ir rezervavimo sistema, leidžianti įvairių sričių grožio specialistų ieškoti pagal vietovę, kainą ar pageidaujamą vizito laiką. Paslaugos teikėjui „Bookin.lt“ – puiki darbo administravimo priemonė – kalendorius, kuriame patogu valdyti savo užsakymus, planuoti darbo ir poilsio laiką, stebėti statistiką“, – taip su kolegomis kurtą projektą pristato vilnietis Arminas Ubartas (29).

Ypatingas dėmesys klientams

„Savo klientams norime suteikti kokybišką paslaugą, todėl prisijungti kviečiame tik tuos grožio specialistus, kurie sutinka investuoti savo laiką ruošiant tvarkingą darbo grafiką, yra motyvuoti pritraukti naujų klientų bei suteikti tik kokybiškas paslaugas. Su kiekvienu kalendoriaus naudotoju bendraujame asmeniškai ir nukreipiame teisinga linkme“, – sistemos principus atskleidžia pašnekovas.

Tikslas – išpopuliarinti paslaugų užsakymo būdą Lietuvoje

„Mintį apie naują projektą ir jo kūrimą pametėjo mūsų komandos mentorius Tadas Gedvilas. Šiuo metu Tadas gyvena, dirba ir studijuoja Danijoje, kur toks grožio paslaugų užsakymas internetu ypač populiarus. Tikimės, kad jau po kelerių metų ir Lietuvoje šis paslaugų užsakymo būdas bus populiariausias“, – teigia A. Ubartas.

Konkurencija skatina tobulėti

„Kadangi šis projektas mums nėra pirmas, visi iššūkiai buvo planuoti ir įveikti gana lengvai. Internetiniuose projektuose didžiausiu iššūkiu dažnai tampa laikas nuo produkto planavimo iki realizacijos. Bėgant laikui darosi vis sunkiau dirbti produktyviai, nematant apčiuopiamo rezultato. Galiu tik pasidžiaugti, kad šįkart viską atlikome su tinkamu pagreičiu ir pasilikome jėgų puikiam startui. Manau, kad internetiniame versle konkurentų visada buvo, yra ir, net neabejoju, bus labai daug. Kai pradėjome kurti projektą, lygiagrečiai kūrėsi dar keturios ar penkios identiškos sistemos. Konkurencija Lietuvoje labai didelė ir tai yra tikrai sveikintina – taip skatinamas projektų tobulėjimas“, – apie projekto iššūkius bei konkurencingą rinką atskleidžia „Bookin.lt“ komandos narys.

Svarbus vartotojų ir paslaugų teikėjų dalyvavimas projekte

„Bookin.lt“ gali veikti sklandžiai tik dalyvaujant abiem pusėms: vartotojams ir paslaugų teikėjams. Įvairių paslaugų specialistams sistema yra patraukli ne tik kaip darbo kalendorius, bet ir kaip klientų pritraukimo, išlaikymo priemonė. Klientas, paprasčiau gavęs reikiamą informaciją apie paslaugas, kainas, laisvus darbo laikus, labiau linkęs užsisakyti paslaugą, todėl laimi abi pusės“, – įsitikinęs pašnekovas.

Vartotojai pasitiko audringai

 

„Aš nuolat asmeniškai kalbuosi su specialistais, kurie geriausiai perduoda grįžtamąjį ryšį iš klientų.“

A. Ubartas.

 

„Projektas buvo pasitiktas audringai. Per pirmuosius tris mėnesius jau turime beveik tūkstantį klientų, kurie rezervavo specialistų paslaugas internetu. Aš nuolat asmeniškai kalbuosi su specialistais, kurie geriausiai perduoda grįžtamąjį ryšį iš klientų. Šiuo metu rezervavimo procesas vertinamas puikiai, nors pradžioje būta smulkių trūkumų, juos su klientų pagalba sugebėjome ištaisyti. Kviečiu visus, kurie turi pastabų ar kritikos, susijusios su „Bookin.lt“ veikla, parašyti mums el. paštu hello@bookin.lt – liksime skolingi puodelį kavos“, – apie vartotojų požiūrį į naują projektą bei kritiką pasakoja A. Ubartas.

Ateities perspektyvas formuoja klientai

Paklaustas apie projekto tikslus ateityje, „Bookin.lt“ komandos narys tikina, kad ją formuoja klientai. „Geriausiai projekto kryptį parodo klientai – taip rodo mūsų praktika. Duomenų analizė ir grįžtamasis ryšys iš klientų bei specialistų mums visuomet bus didžiausias prioritetas vertinant projekto rezultatus. Ateičiai esame pasiruošę mažiausiai tris verslo planus, o tiksli kryptis bus matoma ateityje“, – teigia pašnekovas.

Linki nepasiduoti per anksti

„Jauniesiems startuoliams linkiu neabejoti savimi, veikti greitai, mokytis iš klaidų ir niekuomet nepasiduoti per anksti. Mūsų komanda visuomet laukia motyvuotų ir inovatyvių žmonių, kurie mato šio projekto potencialą ir norėtų jį papildyti ne tik skaičiumi, bet ir savo žiniomis“, – tikina A. Ubartas, projekto „Bookin.lt“ komandos narys.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.