...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Rinkodaros strategijos švariųjų technologijų verslui

Įvykęs renginis

Rinkodaros strategijos švariųjų technologijų verslui

Vartotojų elgsenos pokyčiai ir augantis aplinką tausojančių sprendimų poreikis versle sukuria galimybes augti švariųjų technologijų srities įmonėms. Tačiau daugelis tvaresnių sprendimų yra nauji, novatoriški ir (dažnu atveju) brangūs, todėl tokius sprendimus siūlančios įmonės susiduria su unikaliais rinkodaros iššūkiais, kuriems reikia kitokio požiūrio nei labiau tradiciniuose sektoriuose. Aplinkai draugiškų sprendimų kūrėjus kviečiame dalyvauti renginyje “Rinkodaros strategijos […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Vartotojų elgsenos pokyčiai ir augantis aplinką tausojančių sprendimų poreikis versle sukuria galimybes augti švariųjų technologijų srities įmonėms. ? Tačiau daugelis tvaresnių sprendimų yra nauji, novatoriški ir (dažnu atveju) brangūs, todėl tokius sprendimus siūlančios įmonės susiduria su unikaliais rinkodaros iššūkiais, kuriems reikia kitokio požiūrio nei labiau tradiciniuose sektoriuose. ??

Aplinkai draugiškų sprendimų kūrėjus kviečiame dalyvauti renginyje “Rinkodaros strategijos švariųjų technologijų verslui”. ? Renginio metu turėsite galimybę net iš keletos ekspertų išgirsti patarimus kaip perteikti klientams ? savo produkto kuriamą vertę, sukurti pasitikėjimą ir išsiskirti iš konkurentų. ?

⬇⬇⬇

Programa:
▫ 10:00 Tvaraus verslo rinkodara: praktiniai patarimai startuoliams | Zita Markevičiūtė, "Pack’n GREEN”
▫ 10:30 Jei nežinos – tikrai nepirks. Kaip efektyviai pristatyti žaliąjį verslą? | Rita Saunorytė Norutienė, "Chestnut"
▫ 11:00 Going international: PR tips & tricks | Jessica Ramkema & Lisalotte van Os, "PRLab"

Pirmojo pranešimo metu "Pack’n GREEN” įkūrėja Zita Markevičiūtė pasidalins patirtimi ir patarimais kaip savo tvarias idėjas ir produktus efektyviai įpakuoti ? į žaliąją žinutę, kad būtų pasiektos potencialių klientų širdys ? ir protai, net ir turint labai ribotus išteklius.

Vėliau komunikacijos agentūros "Chestnut" įkūrėja Rita Saunorytė Norutienė papasakos kaip sklandžiai ir nenutrūkstamai pasakoti ? istoriją apie savo kuriamą technologiją ar paslaugą, kokius kanalus geriausia pasitelkti bei ko svarbu nepamiršti. ?

Galiausiai "PRLab" agentūros atstovės Jessica Ramkema ir Lisalotte van Os pasidalins patarimais kaip atsidurti užsienio ? medijose, patars kaip švariųjų technologijų verslams pasirinkti tinkamus kanalus ? ir pasiekti tikslinę auditoriją.

⬇⬇⬇

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija ➡https://bit.ly/365IFSt
Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus “Zoom” prisijungimo ? nuorodą.

Šis renginys yra skirtas "ES žaliajai savaitei 2022”. ? Renginį organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, Lietuvos švariųjų technologijų klasteris ir Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centras.
Kontaktinis el. p.: julija@ssmtp.lt

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.