...

Į Lietuvą atėjusi IT kompanija „Accenture“ siūlo nemokamus kursus moterims

Verslas

2022.01.11

Autorius: bzn start

Temos: , .

Į Lietuvą atėjusi IT kompanija „Accenture“ siūlo nemokamus kursus moterims

Ula Pociūtė ir Maksims Jegorovs Asmeninio albumo nuotr.

Tarptautinė IT kompanija „Accenture“ sujungia jėgas su Lietuvoje įkurta iniciatyva „Women Go Tech“ ir kviečia šalies moteris į nemokamus IT mokymus. Dar vasarą į Lietuvos rinką įžengęs tarptautinis IT sektoriaus žaidėjas taip sieks prisidėti prie technologijų specialistų skaičiaus augimo šalyje. Lietuvos bei Latvijos moterims skirti intensyvūs, nemokami kursai „She Goes Tech“ suteiks galimybę mokytis pasirinktos IT srities 160-čiai moterų.

Profesinių verslo paslaugų ir konsultacijų kompanija „Accenture“ mokymų partneriais Lietuvoje pasirinko organizaciją „Women Go Tech“, skatinančią moteris siekti karjeros technologijų sektoriuje. Iki šiol mokymai jau tris metus veikė ir Latvijoje.

„IT sektorius sparčiai plečiasi ir darbo rinkoje jaučiamas didžiulis IT specialistų poreikis. Dėl šios priežasties svarbu kurti ir palaikyti iniciatyvas, kurios padeda būsimiems specialistams įgyti pradines žinias. „Accenture Baltics“ taip pat imasi šios misijos – organizuojame IT mokymus ir darbo praktikas, kuriose dalyvauti gali visi turintys šiek tiek pradinių sugebėjimų – juos ir suteikia „She Goes Tech“ programa. Skatinu išbandyti joje savo jėgas, dažniausiai itin sėkmingai pasirodo verslo ar finansų patirties turinčios, STEM mokslus baigusios, loginiu mąstymu pasižyminčios dalyvės“, – teigia „Accenture Baltics“ vadovas Maksims Jegorovs.

IT mokymų „She Goes Tech“ metu dalyvės turės galimybę mokytis „Java“, „JavaScript“, „.Net“ ar „Scala“ programavimo kalbų, taip pat daugiau sužinoti apie „DevOps“ principus ir debesų technologijas.

Tramplinas į naują karjerą

Anot M. Jegorovs, programa ypač tinka norinčioms keisti karjeros kryptį, ir, nors Latvijoje jau yra organizuojama keletą kartų per metus, kaskart sulaukia apie 650 registracijos anketų. Bene didžiausia konkurencija į nemokamos programos vietas kyla tarp besirenkančių „JavaScript“ programavimo kalbą. Visgi, „She Goes Tech“ organizatoriai priduria, kad, jei prijungus Lietuvos rinką kandidačių skaičius ženkliai išaugs, bus svarstoma didinti šiuo metu numatytą 160-ies vietų skaičių.

Lietuvių programos „Women Go Tech“ vadovė Ūla Pociūtė-Besakirskė teigia neabejojanti, kad nemokami kursai moterims sulauks didžiulio susidomėjimo:

„Savo mentorystės programoje laukiame moterų, jau savarankiškai žengusių pirmuosius žingsnius naujos karjeros link. Ir nors galimybių mokytis šiuo metu siūloma tikrai nemažai, pastebime, kad būtent pirmasis apsisprendimas „nuo ko pradėti?“ užtrunka kone ilgiausiai. Džiugu, kad „Accenture“ Lietuvą kviečia jungtis į jau išbandytus, savo srities ekspertų vedamus ir visiškai nemokamus mokymus. Tikimės, kad pirmieji „She Goes Tech“ metai čia, Lietuvoje, taps tramplinu į naują karjerą dešimtims moterų“, – teigia Ū. Pociūtė-Besakirskė.

Registracija į mokymus jau atvira ir truks iki sausio ar vasario pabaigos, priklausomai nuo pasirinktos IT mokymų srities. Trijų mėnesių trukmės nuotolinių mokymų dalyvės įgūdžių lavinimą galės pratęsti dalyvaudamos „Accenture Bootcamp” programoje. Programa taip pat suteikia galimybę gauti pirmąją praktiką technologijų kompanijoje. Mokymai vyks anglų kalba. Daugiau informacijos ir registracija: https://shegoestech.lv/

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.