...

80% siekiantis užimtumas, tvarios mados šou ir žinomiausi veidai: atidarytas naujausias „Workland Burės“ centras

Verslas

2022.10.28

Autorius: bzn start

Temos: .

80% siekiantis užimtumas, tvarios mados šou ir žinomiausi veidai: atidarytas naujausias „Workland Burės“ centras

Ketvirtadienį, spalio 27 dieną oficialiai atidarytas šeštasis Lietuvoje „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių centras. Naujasis centras, įsikūręs „3 Burės“ biurų komplekso penktame aukšte, Lvivo gatvėje, talpina per 250 darbo vietų, o centro užimtumas atidarymo dieną siekia beveik 80 procentų.

Workland Burės“ atidarymo renginį lydėjo tvarios mados pasirodymas, kurį organizavo „Sustainable Fashion Week Vilnius“ įkūrėjai Seržas Gandžumianas ir Indrė Jakaitytė. Naujo centro atidaryme susirinko žinomiausi Lietuvos verslo atstovai, nuomonės formuotojai.

Išaugęs lanksčių darbo erdvių paslaugų populiarumas

„Workland“ auga nuolat, nuo pat šio bendradarbystės erdvių ir pilnai aptarnaujamų biurų centrų tinklo įkūrimo. Indrek Haal, „Workland“ įkūrėjo teigimu, šiemet kompanija augo dar 40 %, o jų paslaugų paklausa dar niekada nebuvo tokia didelė, kokia yra dabar.

„Šiais neužtikrintais laikais įmonėms reikia lanksčių sprendimų ir jos negali sau leisti rizikuoti darbuotojų gerove. Darbo aplinka yra tokia pat svarbi, kaip ir pats darbas. Taigi galime teigti, kad augančią paklausą iš dalies lemia neapibrėžtumas ekonomikoje. Bet neabejotinai ir tai, kad žmonės nori dirbti patogioje, įkvepiančioje aplinkoje, kurioje jiems patinka dirbti. Metų pabaigoje planuojame atidaryti po naują centrą Rygoje ir Taline, o kitais metais plėstis dar daugiau,“ – komentuoja Indrek Haal.

„Vienas iš mūsų strateginių tikslų yra sukurti dar tvaresnes darbo vietas, kurios įkvepia ir palaiko žmones bei jų darbo stilių. Didžiausią dėmesį skiriame energiją taupantiems sprendimams ir stiprios, palaikančios bendruomenės kūrimui Baltijos šalyse,” pažymi I. Haal.

Modernios darbo vietos, didinančios produktyvumą

Naujausias „Workland Burės“ centras pasižymi erdvių darbui bei susitikimams ir poilsiui įvairove bei unikaliu jų interjeru, ryškiomis spalvomis, Vilniaus Senamiesčio panoraminiais vaizdais, atsiveriančiais pro didelius langus. Centre įrengti privatūs biurai, talpinantys nuo 2 iki 20 darbuotojų, posėdžių salės, bei atviros bendradarbystės erdvės (ang. Coworking). Visos patalpos pasižymi natūralios šviesos gausa, modernia, įkvepiančia stilistika.

„Darbuotojų produktyvumui be galo svarbi darbo aplinka. Kurdami naujus centrus, atsižvelgiame tiek į interjero funkcionalumą, tiek į išskirtinumą – kad į darbą eiti būtų malonu, aplinka būtų reprezentatyvi, o kartu būtų patogu dirbti. Todėl įrengėme daug telefoninių ir vaizdo skambučių kabinų, puikiai izoliuojančių garsą, jaukias, stilingas „lounge“ erdves, kuriose galima ir pailsėti, ir organizuoti ne tokius formalius susitikimus. Visi baldai ergonomiški, visi darbo stalai reguliuojamo dydžio, todėl galima dirbti tiek sėdint, tiek stovint,“ – sako „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų centrų vadovė  Lietuvoje Laura Panovienė.

Biurų centras gavo „Workland Burės“ pavadinimą ne tik dėl pastato, kuriame įsikūrė: jo interjerą įkvėpė žymiausia sportinių jachtų regata „Vendée Globe“, skriejanti aplink pasaulį ir demonstruojanti nepalaužiamą žmonių ryžtą, drąsą, stiprybę. „Būtent tokių asmenybių – stiprių, įkvepiančių – bendruomenę buria ir „Workland“; galime sakyti, mus įkvepia ir pačių mūsų nariai,“ – dalijasi L. Panovienė.

Atidarymo renginyje – tvarumo, meno, mados ir verslo sinergija

„Workland Burės“ atidarymo renginyje susirinko ryškiausi Lietuvos verslininkai, nuomonės formuotojai. Tarp jų – „Workland“ nariai Dovilė Urbanaitė, Ieva Mackevičienė, Orijus Gasanovas, Simona Albavičiūtė – Bandita. Renginio metu dalyvius nustebino netikėtas pasirodymas – aukštosios tvarios mados šou, kurį organizavo „Sustainable Fashion Week Vilnius“ įkūrėjai Seržas Gandžumianas ir Indrė Jakaitytė. Šou metu pademonstruotos lietuvės dizainerės Marijos Petraitytės kolekcija „Distance from a point“ bei Estijos kūrėjos, dizainerės Joanne Heleene Sormus kolekcija „Virbu Verme“.

„Nors menas, mada, verslas, biurai – iš pirmo žvilgsnio sunkiai derinami dalykai, iš tikrųjų dalijasi panašiomis vertybėmis. Jungiant skirtingas sritis, vieniems iš kitų semiantis idėjų ir įkvėpimo, galima sukurti puikių dalykų, todėl „Workland“ kuriama bendruomenė – vienas didžiausių privalumų, tuo pačiu mes stengiamės nebūti „vienodi“ ar nuspėjami ir savo nariams pasiūlyti kuo įvairesnio spektro renginių ir paslaugų,“ – sako „Workland“ vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

„Workland“ narės, verslininkės, laidų vedėjos bei nuomonės formuotojos Dovilės Urbanaitės teigimu, darbo erdvė – tai ne tik patalpa, o ir žmonės, kurie mus supa: „Norint pasiekti gerų rezultatų savo veikloje, tiesiog būtina save apsupti pozityviais, įkvepiančiais, palaikančiais žmonėmis. Nuostabu, kai tai padaryti gali tiesiog savo darbo vietoje, biure ar bendradarbystės erdvėje, ką ir suteikia „Workland“.“

„Workland“ grupė yra didžiausias bendradarbystės erdvių tinklas Baltijos šalyse, turintis 11 centrų – penkis Vilniuje, vieną Kaune, vieną Rygoje ir keturis Taline. „Workland“ misija – siūlyti įkvepiančias darbo erdves su profesionaliomis paslaugomis, lanksčiomis sąlygomis ir bendruomene, palaikančia verslo augimą.

Didžiausias „Workland“ akcininkas yra „BaltCap“, stipriausias privataus kapitalo fondų valdytojas Baltijos šalyse, kartu su įmonės steigėju bei valdyba.

 

 

 

 

 

 

20221028Workland2490 20221028Workland2518 20221028Workland2512 20221028Workland24211 20221028Workland24481 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland 20221028Workland

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.