...

Simona Albavičiūtė-Bandita naują sezoną sutinka naujausiame „Workland“ centre

Verslas

2022.10.14

Autorius: bzn start

Temos: .

Simona Albavičiūtė-Bandita naują sezoną sutinka naujausiame „Workland“ centre

S. Albavičiūtė-Bandita ir L. Panovienė Asmeninio albumo nuotrauka

Įkvepianti darbo erdvė ir aplinkinių palaikymas turi didelę įtaką ne tik mūsų produktyvumui, bet ir darbo sėkmei. Nors darbas iš namų ilgą laiką buvo labai vertinamas, šiandien dar didesnė vertė matoma galimybėje pakeisti namų aplinką, dirbti profesionalioje, įkvepiančioje vietoje bei megzti naujas pažintis. Tam pritaria ir laidų vedėja, nuomonės formuotoja Simona Albavičiūtė-Bandita, kuri darbą namuose išmainė į darbą „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių centre dar 2020-aisiais, o šiemet keliasi į naujausią, jau šeštąją „Workland“ lokaciją Lietuvoje, įsikūrusią Lvivo gatvėje Vilniuje.

„Pirmą kartą užėjus į „Workland“ centrą apėmė du jausmai. Vienas – lyg būčiau užsienyje, kur aplinka – stilinga, groja graži muzika, o tave supantys žmonės – ne tik skleidžia gerą energiją, tačiau žiūrėdamas į juos, žinai, jog jie yra kažkurios srities profesionalai. Antras – čia jautiesi savas. Nors viskas nauja – rodos jog šiai bendruomenei priklausai jau daug metų,“ – pasakoja Simona Albavičiūtė-Bandita.

Palaikanti profesionalų bendruomenė

„Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje Laura Panovienė teigia, kad viena ryškiausių šiandieninių biurų tendencijų – tai ofisas, kuris būtų daugiau nei darbo erdvė, bet kartu ir kurtų stiprią bendruomenę.

„Priklausyti bendruomenei, megzti pažintis, bendrauti, dalintis idėjomis – tai natūralūs žmogiški poreikiai, o jų įgyvendinimas – naudingas ir versle. Bet kokiai veiklai vystytis daug patogiau, kai tiesiog gerdamas rytinę kavą gali aptarti rūpimus klausimus su tam tikros srities žinovu. Tai suteikia galimybes ir įmonėms didinti savo žinomumą, plėsti klientų ratą,“ – teigia Laura Panovienė.

Simonos Banditos teigimu, dirbdamas namuose netrunki pasijusti vienišas, ima trūkti įkvėpimo. Nors pastarasis svarbesnis dirbantiems kūrybinį darbą, tačiau bendravimas su kitais žmonėmis įkvepia motyvacijos bet kokioje srityje.

„Kartais atvykimas į ofisą prilygsta atostogoms – čia kyla naujos mintys, įkvėpimas, kai aplink sutinki tiek profesionalų, savo idėjomis degančių žmonių. Net ir kasdieniai darbai, atliekami įkvepiančioje erdvėje, padaromi daug lengviau ir produktyviau,“ – dalijasi Simona Bandita.

Įkvepianti darbo erdvė

Naujausias „Workland“ centras „Workland Burės“ įsikūrė Lvivo gatvėje esančiame „3 Burės“ verslo komplekse. Pavadinimas ir interjero idėja – glaudžiai susiję: dizainą įkvėpė aplink pasaulį skriejanti garsiausia sportinių jachtų regata, simbolizuojanti nepalaužiamą jų kapitonų ryžtą, drąsą, motyvaciją.

Lauros Panovienės teigimu, tai visiškai atspindi ir „Workland“ narius. Pasak jos, darbui įkvepia ne tik komfortiškos ir funkcionalios erdvės, nuostabios Vilniaus miesto panoramos, atsiveriančios per centro langus, bet ir šalia dirbantys žmonės.

Simona Bandita – viena pirmųjų, įsikėlusių į naująjį „Workland Burės“ centrą. Jos teigimu, centras paliko didelį įspūdį, o vaizdas pro langus priminė ir Niujorko miesto nuotaikas. Simona pasakoja, kad bet koks pokytis gyvenime gali būti gąsdinantis, jam reikia laiko „pribręsti“, tačiau jį atlikus – apima nuostabus motyvacijos jausmas, įkvepiantis ir daugiau naujų pradžių, naujų projektų.

„Prie „Workland“ bendruomenės kviesčiau prisijungti visus verslus, kurie supranta, jog darbo aplinka – be galo svarbus faktorius sėkmingai veiklai. Į „Workland“ malonu pasikviesti svečius susitikimui – įmonė atrodo reprezentatyviai.  Taip pat – ėjimas į tokį šiuolaikišką ofisą yra pramoga, ne vien dėl stilingos aplinkos ar „Workland“ suteikiamų privalumų, tačiau ir galimybės būti apsuptam išsilavinusių bei šiuolaikinį požiūrį į darbą turinčių žmonių. Tai praplečia akiratį, bei suteikia įkvėpimo tobulėjimui,“ – teigia Simona Albavičiūtė-Bandita.

 

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.