...

Jau rudenį atvers duris naujo mąstymo „Workland” biurų centras

Verslas

2022.08.29

Autorius: Aistė Maldaikienė

Temos: , .

Jau rudenį atvers duris naujo mąstymo „Workland” biurų centras

„Workland Burės“ dizainą įkvėpė „Vendée Globe“ vienutininkų regata „Workland” nuotr.

Netrukus, spalio mėnesį didžiausias Baltijos šalyse pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių operatorius, „Workland“, atvers duris verslo centre „3 burės“ Vilniuje.  Centrui interjerą kūrė architektas Markas Grinevičius, įkvėptas „Vendée Globe“ vienutininkų regatos, skriejančios aplink pasaulį, demonstruojančios žmogaus stiprybę, tvirtumą bei motyvaciją. Tai naujo mąstymo komandos unikalus projektas skirtas visiems būsimiems erdvių nariams.

Dar daugiau funkcionalumo ir komforto verslui

Laura Panoviene workland„Naujasis centras „Workland Burės“ bus spalvingo ir šviesaus dizaino, su daug natūralios dienos šviesos – kiekvienas biuras turės didelius langus, pro kuriuos atsivers spalvingos Vilniaus centrinės dalies panoramos. Kaip ir kiekviename „Workland“ centre turėsime erdvią virtuvę su visa įranga, vietą bendruomenės neformaliems renginiams, tylias bendradarbystės „coworking“ erdves. Siekiama atskirti darbo erdves, kuriose būtų lengva susikoncentruoti ir produktyviai dirbti, nuo pramogų ir laisvalaikio erdvių, kuriose vyksta bendruomenės renginiai. Šiame centre įrengėme daugiau nei įprasta posėdžių salių ir pokalbių būdelių, nes matome, kad tam poreikis vis didėja. Kadangi tai jau šeštoji lokacija, stengiamės savo žiniomis ir patirtimi praturtinti kiekvieną naują vietą,“ – teigia „Workland“ centrų vadovė Laura Panovienė.

Šiam centrui interjerą kuriančios architektų komandos „NOARCHITECTS“ vadovas Markas Grinevičius teigia, kad kuriant dizainą siekiama sukurti biurą, kuris atlieptų pasikeitusius naudotojo poreikius. Po pandemijos žmonės grįžta į biurus, geriausiai tinkančius darbui – kur gali susikaupti ar rasti vietą pertraukai, daugiau erdvės nei namuose. Biure žmonės nenori, kad juos blaškytų triukšmas, todėl ypatingas dėmesys skirtas ergonomikai ir patogumui – sako interjerą „Workland“ erdvėms kuriantis architektas.

Dizainas, įkvėptas sportinių jachtų ir žmogaus stiprybės

noarchitects architektų nuotrauka Marko ir UlėsPasak M. Grinevičiaus (nuotr. kairėje su kolege Ule), „Workland Burės“ dizainą įkvėpė „Vendée Globe“ vienutininkų regata, skriejanti aplink pasaulį, demonstruojanti įkvepiančią žmogaus stiprybę, charakterio tvirtumą bei motyvaciją.

„Kurdami interjerą naujajam „Workland“ centrui galvojome apie  bendruomenės narius, primenančius sportinių jachtų kapitonus – stiprias asmenybės, turinčias išskirtinių savybių įvairiausiose srityse. Tad ir interjere kūrėme asociacijas su sportinių lenktynių dalyvių jachtomis: derinome sintetines ir natūralias medžiagas, ryškius techninius elementus, primenančius sportinės jachtos detales. Taip jungėme aukštųjų technologijų aplinką su elegancija, užtikrintumą su įkvėpimu. Medžiagos taip pat buvo renkamos atsižvelgiant į žmonių poreikius – kad būtų malonios liesti, ilgaamžės bei atspindinčios kokybiškos aplinkos pojūtį,“ – apie „Workland Burės“ dizainą pasakoja Markas Grinevičius. 

„Funkcionalumas, lankstumas, motyvuojanti aplinka – tai didelė vertė tiek „Workland“ nariams, tiek aplinkinių pastatų nuomininkams. Jie galės pasinaudoti bendradarbystės erdvės teikiamomis paslaugomis: posėdžių salėmis su vaizdo konferencijų įranga, laikinomis darbo vietomis ar trumpalaike biurų nuoma. „Workland“ yra atviras tiek visai tarptautinei šio tinklo bendruomenei, tiek ir išorės klientams. Tikime, kad tokių paslaugų centro atsiradimas „3 Burės“ centre suteiks vertės ir aplinkiniams ofisams,“ – sako „Workland“ vadovė.

Lokacija parinkta tikslingai

 „3 Burės“ biurų kompleksas pasirinktas dėl ypatingai geros lokacijos, kuri atitinka visus „Workland“ vietos pasirinkimo kriterijus: pastatas lengvai atpažįstamas, nesudėtingai randamas, puikus susisiekimas tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Pastatą supa multifunkcionali aplinka – net du prekybos centrai, daugybė restoranų, valstybinės institucijos.

„Workland” burės erdvės

c.meeting.0000_Post c.lounge.0000_Post copy workland bures

Ekspertai

Laura Panovienė

Laura Panovienė

Workland valdomų centrų Lietuvoje vadovė / Workland Lietuva

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.