...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Network Party

Įvykęs renginis

Network Party

Premium

, ,

„bzn start” NETWORK PARTY @Amadeus Bar! Pagaliau ne tik miestas, bet ir mes visi laisvėjam ir organizuojame geriausią verslo vakarėlį, juk socializacijos visi taip išsiilgę! Prasmingos ir naudingos pažintys neformalioje aplinkoje be oficialių kalbų. Tai puiki galimybė renginio dalyviams tete-a-tete sutikti savo esamą  ar būsimą klientą, partnerį, bendramintį, praplėsti naudingų pažinčių ratą ir pabendrauti su […]

Kaina: 25.00

Renginio aprašymas:

„bzn start” NETWORK PARTY @Amadeus Bar!

Pagaliau ne tik miestas, bet ir mes visi laisvėjam ir organizuojame geriausią verslo vakarėlį, juk socializacijos visi taip išsiilgę! Prasmingos ir naudingos pažintys neformalioje aplinkoje be oficialių kalbų. Tai puiki galimybė renginio dalyviams tete-a-tete sutikti savo esamą  ar būsimą klientą, partnerį, bendramintį, praplėsti naudingų pažinčių ratą ir pabendrauti su visų sričių ekspertais! Vakaras, kai susiburia ketinantys pradėti verslą ar jį jau plėtojantys asmenys. Vakaras, kai ekspertai pasidalina savo srities patarimais.

Renginio dalyviai: verslo atstovai turintys klausimų, ieškantys naudingų patarimų įvairiems jų verslams kurti ar plėtoti.

Big names. Big Party!

VERSLO PAŽINTYS. Aktualaus kontakto paieška Jūsų verslo idėjai, plėtojamam verslui, partnerystei, ar kitai problemai
tete-a-tete. Privatūs pokalbiai tarp dviejų asmenų, galimybė sutikti savo esamą  ar būsimą klientą, partnerį, bendramintį
VERSLO VAKARAS. Galimybė praplėsti naudingų pažinčių ratą neformalioje aplinkoje ir pabendrauti su visų sričių ekspertais bei kitais verslininkais!

Kada: birželio 18 d. nuo 20:00 iki 22:00 aktyvus ekspertų ir dalyvių bendravimas, vėliau laisvi pokalbiai ir atviras vakaras
Kur: Amadeus Bar, senamiesčio širdyje.
Dress Code: Bar Attire
Į bilieto kainą įskaičiuotas „Welcome drink”!
Daugiau informacijos ir visi ekspertai www.networkday.lt

Reaguodami į Covid-19 pandemijos sukeltą grėsmę, prašome lankytojų laikytis bendrosios higienos reikalavimų, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, saugaus (bent 1 m.) atstumo nuo kitų žmonių. Organizatoriai riboja dalyvių skaičių. Pagrindinė renginio erdvė – Pasažo skersgatvio arka lauke.

Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami. Dalyvių skaičius ribotas! Esant išankstinio apmokėjimo sąskaitos poreikiui, užpildykite anketą ČIA.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Atvykdami sutinkate, kad nuotraukas ir filmuotą medžiagą renginio partneriai naudotų viešai. Jeigu prieštaraujate, iki renginio praneškite mums el.paštu renginiai@bznstart.lt ir, atvykę į renginį, prisistatykite bilietus tikrinančiam renginio organizatoriaus atstovui.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.