...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Vokietijos – Lietuvos verslo apdovanojimai 2018

Įvykęs renginis

Vokietijos – Lietuvos verslo apdovanojimai 2018

,

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) jau 13-tą kartą organizuoja konkursą „Vokietijos – Lietuvos verslo apdovanojimai“. Šių metų konkurso tema – „STARTUOLIAI“. Startuolių tema tampa vis aktualesnė, nes kasmet šioje srityje daugėja ir dalyvių, ir investicijų. Šiuo metu veikiančių startuolių Lietuvoje yra beveik 400, o startuolių ekosistema yra puikiai išsivysčiusi. Šalyje […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-10-08/2018-10-1902:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) jau 13-tą kartą organizuoja konkursą „Vokietijos - Lietuvos verslo apdovanojimai“.

Šių metų konkurso tema - „STARTUOLIAI“. Startuolių tema tampa vis aktualesnė, nes kasmet šioje srityje daugėja ir dalyvių, ir investicijų. Šiuo metu veikiančių startuolių Lietuvoje yra beveik 400, o startuolių ekosistema yra puikiai išsivysčiusi. Šalyje veikia nemažai investicinių fondų, verslo angelų, šios veiklos skatinime aktyviai veikia mokslo, valstybės institucijos, o Lietuvoje esanti aplinka yra itin palanki startuolių plėtrai.
Atsižvelgiant į tai Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) siekia įvertinti ir apdovanoti perspektyviausią Lietuvos startuolį ir 2018 m. Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimų nominaciją skelbia – „Metų startuolis“. Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimus 2018 globoja Vokietijos ambasadorė Lietuvoje Angelika Viets.

Iškilminga konkurso nugalėtojo ir finalistų pagerbimo ceremonija vyks 2018 m. lapkričio 15 d. 18 val. Vilniaus verslo centre „K29“.
Renginyje laukiama 200 kviestinių svečių – Lietuvos bei Vokietijos verslo, politikos ir žiniasklaidos atstovų.
Konkurso prizas - dalyvavimas viename iš keturių svarbiausių startuoliams skirtų renginių Vokietijoje pasirinktinai (skrydis ir nakvynė Vokietijoje įskaičiuota).

Prašome atkreipti dėmesį, jog startuoliai paraiškas gali teikti iki 2018 m. spalio 19 d.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.