...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

WHAT’S NEXT konferencija (LOFTAS FEST 2013)

Įvykęs renginis

WHAT’S NEXT konferencija (LOFTAS FEST 2013)

,

Tarptautinio ir unikalaus miesto festivalio LOFTAS FEST metu vyks dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija „What’s Next?“. Autoritetingi pranešėjai surengs pranešimus apie trendus dizaino, muzikos, kino, fotografijos ir mados srityse. WHAT’S NEXT? Pranešėjai: YVAN RODIC – THE FACEHUNTER (Mados blogeris) Mados industrijos tendencijas papasakos žymiausias mados blogeris pasaulyje – Yvan Rodic, žinomas kaip „The Facehunter“. Tuo […]

Kaina: 110.00

  • 2013-06-01/2013-06-0214:00/19:00
  • Nėra
  • Bilietai: 110.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Tarptautinio ir unikalaus miesto festivalio LOFTAS FEST metu vyks dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija „What’s Next?“. Autoritetingi pranešėjai surengs pranešimus apie trendus dizaino, muzikos, kino, fotografijos ir mados srityse. WHAT'S NEXT?

Pranešėjai:

YVAN RODIC - THE FACEHUNTER (Mados blogeris)
Mados industrijos tendencijas papasakos žymiausias mados blogeris pasaulyje – Yvan Rodic, žinomas kaip „The Facehunter“. Tuo pačiu jis pristatys ir savo spalvingąjį fotoalbumą. Milijonus lankytojų kas mėnesį savo bloge priimantis „The Facehunter“ jau septintus metus vienoje vietoje neišbūna ilgiau dviejų savaičių – vieną dieną jis fotografuoja gatvės madas Rio de Žaneire, kitą jau Toronto mados savaitėje, dar kitą, žiūrėk, ir Vilniuje.

JURGIS DIDŽIULIS - projektas A=A
Muzikantas Jurgis panašią paskaitą jau skaitė "TEDxVilnius" konferencijos metu - publika liko nuščiuvusi. Šįkart šiek tiek papildyta žinomo Lietuvos muzikanto kalba apie muziką "outside the box" kartu su muzikiniais intarpais, parodymais, paaiškinimais bei jo naujo projekto "A=A" idėjos pristatymas - tik visiem LOFTAS FEST 2013 lankytojam.

TADAS ČERNIAUSKAS (Fotografas)
Žaibiškai po „Blow Job“ fotosesijos pasaulyje išgarsėjęs Tadas Černiauskas dabar tikrai turi ką paaiškinti tema „žvaigždė per 5 minutes“. Juokas juokais, tačiau šis gabus kūrėjas po vieno sėkmingo projekto neapsvaigo nuo aplodismentų, tarptautinės žiniasklaidos dėmesio ir begalės bendradarbiavimo pasiūlymų. Daugiau jis irgi papasakos tik pats.

ROKAS DARULIS (Fotografas)
Jau vykdamas studijuoti į Londoną Rokas suprato, kad ten viskas vyks lėčiau nei čia, Lietuvoje. Užsibrėžęs vieną tikslą – varyti kaip geriausias pasaulio fotografas – jis jo tolygiai siekia kasdien ir nebando aplenkti laiko. Apie savo pasirinktą kelią, kūrybines duobes ir pakilimus, kai teko spausti ranką pačiai Madonnai, širdies ritmą, kai jo nuotraukos kabėjo Nacionalinėje portretų galerijoje Londone ir t.t. jis papasakos pats.

DAINA DUBAUSKAITĖ (Tinklaraštininkė)
Kas mėgsta diskotekas, tas tikrai ją žino, arba bent jau kokiu tonu liejasi jos tekstai bloge dubauskaite.lt. Jau daug daug metų naktines įžvalgas rašanti Daina prikaupė pakankamai patirties, kad papasakotų apie muzikos žurnalistiką, įdomius PR sprendimus, kontaktų paiešką, ir ne tik. Šokiais gal šis pranešimas nesibaigs, bet daugiau supratimo apie tai, kaip veikia independent ir elektroninės muzikos žiniasklaida Lietuvoje tikrai duos.

ROMAS ZABARAUSKAS (Kino režisierius)
Mainstream is the new cool – tokia tema kalbės daug kontraversiškų diskusijų socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje iššaukiantis jaunasis kino režisierius Romas. Konferencijos metu jis pristatys ir savo debiutinio ilgo metro filmo „We Will Riot“ išskirtines ištraukas.

PET PUNK (Grafinių dizainerių duetas)
Grafiniu dizainu ir animacija gyvenantys petpankai įkvėpė ne vieną jauną kūrėją imtis būtent šios kūrybinės industrijos studijų. Jie viską daro su savitu stiliumi ir labai geru skoniu – tikrai gurmaniški darbai, kai kuriuos net suvalgytum. Be to, „PetPunk“ jau įvertinti ir tarptautiniu lygiu: JAV „Art Directors Club“ apdovanojimas, reklamos apdovanojimai, žurnalas „Computer Arts“ įtraukė juos į geriausių kūrėjų TOP 10 sąrašą ir t.t.

ANDREAS SCHANZENBACH (Industry Files Big Brother)
CROMATICS atstovas Daugybę projektų ir start up’ų įgyvendinęs Andreas atvažiuoja pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis, kas mūsų laukia kūrybinėse industrijose artimiausioje ateityje. Vieni ryškiausių jo projektų yra „Cromatics“, gatvės menininkus apjungiantis tinklas PAINT-CLUB.com ir t.t. Panaršyk internete ir suprasi, kad šis bičas tikrai turi ką papasakoti apie tai, kaip pagyvinti miesto sienas, grindis ir lubas bei kur link visa tai veda.

RŪTA KIŠKIS (Unikalių aksesuarų kūrėja)
Jos papuošalai unikalūs, sudominę eilę užsienio blogų, meno kūrinių mėgėjų, šarkų ir dar eilę pačių įvairiausių žmonių. Jos papuošaluose, kaip reta, daug gyvenimiško konteksto ir žaidimo, beverčius daiktus ar jų elementus paverčiant vertingais. Rūta yra naujos kartos aksesuarų kūrėja, kuri kuria kutiūrą ir jis vis dar yra įperkamas. Tik pažiūrėk! Savo pranešime Rūta kalbės apie dalyvavimą pasaulinėje mados rinkoje, koks jausmas daryti tai, kas patinka, niekur nesikraustant jausti kitų didmiesčių pulsą bei simpatijas savo kūrybai. Konferencija yra nemokama visiem, kas turi bilietus į festivalį mieste LOFTAS FEST.

Konferencija vyks viename iš loftų festvalio teritorijoje dienos metu, o vakare visi dalyviai ir lankytojai siaus pagal aktualiausią šiuo metu muziką tiesiai iš Kelis (JAV), Toro Y Moi (JAV), Modestep (UK), MUM (IS), FM Belfast (IS), Chinawoman (CA), Miss Kittin (FR), The Petebox (UK), Supersci (SE), G&G Sindikato (LT), Skamp (LT) ir dar virš 30 lūpų. Visa festivalio programa ir informacija www.loftasfest.lt

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.