...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Vilniaus universiteto inovacijų diena ,,INNODAY 2023″

Įvykęs renginis

Vilniaus universiteto inovacijų diena ,,INNODAY 2023″

Premium

,

Siekdamas pristatyti mokslo-verslo bendradarbiavimo pavyzdžius Vilniaus universitetas kviečia verslo įmonių atstovus, mokslininkus ir visus smalsuolius į kasmetinį inovacijų dienos renginį „INNODAY 2023“. Universitetas – ne tik žinių, mokslo ir kritinio mąstymo centras, bet ir svarbi inovacijų ekosistemos dalis. Bendradarbiaudami su verslo įmonėmis, Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai sukuria inovacijas, kurios praturtina įmonių produktų ar paslaugų spektrą […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-05-199:00-13:00
  • Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC)
  • Bilietai: Nemokamai
  • innovations@vu.lt

Renginio aprašymas:

Siekdamas pristatyti mokslo-verslo bendradarbiavimo pavyzdžius Vilniaus universitetas kviečia verslo įmonių atstovus, mokslininkus ir visus smalsuolius į kasmetinį inovacijų dienos renginį „INNODAY 2023“.

Universitetas – ne tik žinių, mokslo ir kritinio mąstymo centras, bet ir svarbi inovacijų ekosistemos dalis. Bendradarbiaudami su verslo įmonėmis, Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai sukuria inovacijas, kurios praturtina įmonių produktų ar paslaugų spektrą naujais sprendimais, leidžia optimizuoti įmonių veiklą ar atveria kelius naujiems verslo modeliams. Siekdamas pristatyti tokius mokslo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdžius, VU kviečia verslo įmonių atstovus, mokslininkus ir visus smalsuolius į kasmetinį inovacijų dienos renginį „INNODAY 2023“. Renginio metu išgirsite VU mokslininkų bendradarbiavimo su verslu ir tyrėjų verslumo sėkmės istorijas ir sužinosite, kokie išradimai ir technologijos gimsta VU laboratorijose.

Praėjusių metų renginyje įmonės „Spotiself“ kuriamą inovatyvią profesinio orientavimo sistemą pristatęs Dovydas Laukys pabrėžė ne tik VU mokslininkų indėlį kuriant sistemą, bet ir inovacijų bei technologijų svarbą mokymosi procese.

„Gyvename sparčiai besivystančių technologijų amžiuje. Auganti karta Lietuvos mokyklose privalo turėti galimybę naudotis inovatyviomis skaitmeninėmis priemonėmis ne tik dėl to, kad tai suteikia galimybę priimti informatyvesnius karjeros sprendimus, palengvina jų mokymosi procesą, bet ir dėl to, kad bendrauti su juos supančiu pasauliu skaitmeninėje aplinkoje jie jau yra įpratę. Prašyti jų žengti žingsnį atgal būtų tiesiog neprotinga“, – sako „Spotiself“ kūrybos projektų vadovas D. Laukys.

„INNODAY 2023“ išgirsite UAB „Teltonika telemedic“, UAB „Lidaris“, „Math scientific“ ir kitų organizacijų istorijas bei susipažinsite su mokslininkų vystomais įvairaus spektro inovatyviais mokslu grįstais sprendimais: genomo redagavimo įrankiais, neregiams prieinamo vizualaus meno sprendimais, dirbtinio intelekto pritaikymo versle galimybėmis ir kitais.

VU inovacijų diena „INNODAY 2023“ vyks gegužės 19 d., penktadienį, VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) A103 salėje (Saulėtekio al. 5, Vilnius). Renginio pradžia 9 val. Renginys taip pat bus transliuojamas internete.

„INNODAY 2023“ programa .

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.