...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

TechChill 2017

Įvykęs renginis

TechChill 2017

,

Vasario 9-10 dienomis Rygoje jau šeštus metus iš eilės įvyks startuolių ir technologijų konferencija „TechChill“. Prasidėjęs nuo mažo technologijų entuziastų susitikimo 2012 metais, šiemet „TechChill“ renginys tikisi sukviesti virš 1000 dalyvių ir juos nustebinti iš viso pasaulio kampelių atvykusių daugiau nei 40 pranešėjų istorijomis ir naujausiomis įžvalgomis. Nepaisant konferencijos augimo, pradinis tikslas dalintis žiniomis bei […]

Kaina: 99.00

  • 2017-02-09/2017-02-1012:00/18:00
  • Nėra
  • Bilietai: 99.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Vasario 9-10 dienomis Rygoje jau šeštus metus iš eilės įvyks startuolių ir technologijų konferencija „TechChill“.

Prasidėjęs nuo mažo technologijų entuziastų susitikimo 2012 metais, šiemet „TechChill“ renginys tikisi sukviesti virš 1000 dalyvių ir juos nustebinti iš viso pasaulio kampelių atvykusių daugiau nei 40 pranešėjų istorijomis ir naujausiomis įžvalgomis. Nepaisant konferencijos augimo, pradinis tikslas dalintis žiniomis bei paskatinti užmegzti naujus ryšius, taip būtinus startuolio judėjimui į priekį, išlieka nepakitęs.

Šiais metais konferencijos programa koncentruosis į žmogiškuosius technologinio startuolio kūrimo faktorius (the Human Side of Tech).
Pranešėjai – nuo daug žadančių startuolių įkūrėjų iki patyrusių verslininkų – dalinsis patirtimis, su kuo tenka susidurti kelyje į sėkmę bei kaip tai įveikti. Susitinkame Rygoje! Paprastesne kelione rūpinasi Rise Vilnius – pirk bilietą, registruokis South Bus to TechChill ir važiuok į konferenciją nemokamai! Daugiau informacijos kaip nuvykti: http://bit.ly/2je8Cod.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.