...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Odoo – Jūsų nauja verslo valdymo sistema

Įvykęs renginis

Odoo – Jūsų nauja verslo valdymo sistema

,

Ieškote naujo CRM, projektų valdymo sistemos ar esate nepatenkinti turima? Kviečiame susipažinti su Odoo – esame tikri, kad ši sistema palengvins daugelį Jūsų verslo procesų. Odoo – tai verslo valdymo sistema, padedanti įmonėms optimizuoti verslo procesus, susijusius su CRM, e – komercija, projektų valdymu, pirkimais ir pardavimais bei dar daugybe funkcijų. Naudotis Odoo sistema yra […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-11-22/2018-11-2218:30/20:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Ieškote naujo CRM, projektų valdymo sistemos ar esate nepatenkinti turima?
Kviečiame susipažinti su Odoo - esame tikri, kad ši sistema palengvins daugelį Jūsų verslo procesų.

Odoo - tai verslo valdymo sistema, padedanti įmonėms optimizuoti verslo procesus, susijusius su CRM, e - komercija, projektų valdymu, pirkimais ir pardavimais bei dar daugybe funkcijų. Naudotis Odoo sistema yra itin paprasta, visiems prieinami 5000 nemokamų modulių, kuriuos galima parsisiųsti vos vieno mygtuko paspaudimu bei pritaikyti pagal individualius Jūsų įmonės poreikius. Galimas ir jau naudojamų programų pritaikymas ir duomenų eksportas.

Renginio metu pristatysime populiariausias ir plačiausiai naudojamas sistemos funkcijas, pritaikomumą skirtingo sektoriaus verslams ir atsakysime į visus iškilusius klausimus. Galėsite išgirsti ir pamatyti realių Odoo sistemos pritaikymo pavyzdžių.

Jau esate girdėję apie šią sistemą? O gal ir naudojate ją?
Esame tikri, kad išgirsite daug naudingų patarimų, o mes atsakysime į visus klausimus dėl individualaus sistemos pritaikymo Jūsų verslui.

UAB Versada yra oficialus Odoo partneris Lietuvoje, kurios tikslas - padėti optimizuoti verslo procesus, diegiant Odoo verslo valdymo sistemą. Dirbame su įvairaus dydžio ir sektoriaus įmonėmis Lietuvoje ir Europoje jau nuo 2010 metų. Geriausias įvertinimas mums – užsitarnautas klientų pasitikėjimas ir nuoširdžios rekomendacijos.

Registracija į renginį: http://bit.ly/2Jphzpm

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.